top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo

Třetí srpnový víkend bude v Jičíně patřit již tradičnímu mezinárodnímu turnaji ZEPOS CUP

09.08.2019, Redakce ČSH

V rámci přípravy na novou extraligovou sezónu proběhne ve dnech 14. - 17. srpna v jičínské sportovní hale tradiční domácí mezinárodní turnaj Zepos Cup, kde se představí zvučná jména zahraničních týmů, doplněná českými extraligovými týmy.

 

Svěřenci trenéra Petra Mašáta si v rámci turnaje změří síly s mistrem loňského ročníku házenkářské STRABAG Rail Extraligy, s týmem Talent M.A.T. Plzeň a s moravským celkem HC ROBE Zubří. A nejen to! Pozvánku do Jičína přijali i tradiční mezinárodní účastníci turnaje - slovenský tým MŠK Povážská Bystrica a polský celek KS SPR Chrobry Glogów.

V loňském ročníku předvedli jičínští házenkáři parádní formu a na domácím turnaji nenašli přemožitele. „Na turnaj se velmi těším. Je to jedna z posledních herních prověrek před ostrým startem extraligy, kde vyjde najevo, v jaké jsme po letní přípravě formě. V loňském roce jsme na turnaji skončili první, což pro nás bylo velkým povzbuzením před ligou a troufám si říct, že se to projevilo i na našich výsledcích v průběhu sezóny,“ prozradil jičínský brankář David Machalický, jehož zákroky byly vloni základem jičínského úspěchu.  

Autorka Kristýna Sedláková

 

Program turnaje

Středa 14. 8. 2019

19:00 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín

Čtvrtek 15. 8. 2019

17:00 HC ROBE Zubří - KS SPR Chrobry Glogów

19:00 HBC Ronal Jičín - MŠK Považská Bystrica

Pátek 16. 8. 2019

15:00 KS SPR Chrobry Glogów - Talent M.A.T. Plzeň

17:00 MŠK Považská Bystrica - HC ROBE Zubří

19:00 Talent M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín

Sobota 17. 8. 2019

10:00 KS SPR Chrobry Glogów - MŠK Považská Bystrica

12:00 Talent M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří

14:30 HBC Ronal Jičín - KS SPR Chrobry Glogów

16:30 MŠK Považská Bystrica - Talent M.A.T. Plzeň

18:00 Vyhlášení výsledků

                                                                                             

 

                                                                                                      

zpět nahoru
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
17. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
05. 11. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019   20:05 hod ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019   18:00 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Výsledky 7. kolo
HCB Karviná 29:28 HC Dukla Praha
16.10. 18:00
TJ Cement Hranice 29:27 HK FCC Město Lovosice
19.10. 14:00
KH ISMM Kopřivnice 35:23 SHC Maloměřice Brno
19.10. 18:00
HC ROBE Zubří 32:24 SKKP Handball Brno
19.10. 18:00
Talent M.A.T. Plzeň 34:23 HBC Ronal Jičín
19.10. 19:00
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:25 TJ Sokol Nové Veselí
20.10. 18:00
Pozvánka na 8. kolo
Maloměřice Brno - HC ROBE Zubří
2.11. 11:00
Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice
2.11. 16:30
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
2.11. 17:00
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
2.11. 18:00
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
3.11. 10:30
TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
5.11. 20:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 7 7 0 0 229:167 14
2 HCB Karviná 7 5 1 1 198:171 11
3 HC ROBE Zubří 7 5 1 1 193:178 11
4 Dukla Praha 7 5 0 2 211:173 10
5 Sokol Nové Veselí 7 5 0 2 187:171 10
6 KH ISMM Kopřivnice 7 4 1 2 216:181 9
7 TJ Cement Hranice 7 3 0 4 173:177 6
8 HK FCC Město Lovosice 7 2 0 5 200:199 4
9 SKKP Handball Brno 7 2 0 5 172:193 4
10 HBC Ronal Jičín 7 1 1 5 156:197 3
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 7 1 0 6 158:205 2
12 Maloměřice Brno 7 0 0 7 142:223 0
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 58
Victor Andres Donoso Andalaft KH ISMM Kopřivnice 51
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 50
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 39
kompletní tabulka
Vít Kučera SKKP Handball Brno 18
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 17
David Krahulec HBC Ronal Jičín 15
Dmytro Turchenko TJ Sokol Nové Veselí 13
kompletní tabulka
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 26
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 20
Dominik Solák HCB Karviná 20
Pavel Pich HBC Ronal Jičín 18
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email