top logo

Extraliga házené 2017/2018

top logo

Sezónu 2017/18 odstartuje Česko-Slovenský pohár v Plzni

01.08.2017, Jan Vtípil

Ve dnech 26. a 27. srpna přivítá západočeská metropole klání dvou nejúspěšnějších týmů České republiky a Slovenska z loňského extraligového ročníku. Tatran Prešov bude útočit na třetí zisk této trofeje v řadě.

Za účasti úřadujících národních mistrů, HC Dukla Praha a Tatranu Prešov, a vicemistrů, Talentu Robstav-M.A.T. Plzeň a HKM Šala, proběhne o posledním srpnovém víkendu v Plzni klání o Česko-Slovenský pohár v házené mužů. Jeho oba předchozí ročníky opanoval největší favorit, Tatran Prešov, jehož barvy bude v příští sezóně hájit trio českých hráčů, Jakub Hrstka – Tomáš Číp – Michal Kasal. Zápasy bude hostit hala Na Slovanech v Úslavské ulici a řídit je budou české rozhodcovské dvojice Václav Horáček – Jiří Novotný a Karel Macho – Milan Hájek.

V sobotu 26. srpna budou na programu semifinálové souboje, v nichž změří síly tradičně mistři s vicemistry sousedního státu, konkrétně Dukla s Šalou (od 17.00 hod.) a Tatran Prešov s domácím Talentem (od 19.00 hod.). Finálové zápasy jsou na programu v neděli, od 15.00 hod. ten o třetí místo, od 17.10 hod. pak před kamerami České televize ten o Pohár prezidenta ČSH. V uplynulých dvou ročnících se ani jeden z českých zástupců do souboje o zisk trofeje neprobojoval.

 

ČESKO-SLOVENSKÝ POHÁR V HÁZENÉ MUŽŮ (3. ročník)

Sportovní hala Plzeň (Úslavská 75)

sobota 26. srpna 2017, semifinále

17.00 hod., HC Dukla Praha - HKM Šala

19.00 hod., Talent Robstav-M.A.T. Plzeň - Tatran Prešov

neděle 27. srpna 2017, finálové zápasy

15.00 hod., o 3. místo

17.10 hod., finále (PP ČT Sport)

zpět nahoru
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Výsledky 6. kolo
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:20 Pepino SKP Frýdek-Místek
11.10. 18:00
TJ Cement Hranice 23:31 HC ROBE Zubří
12.10. 18:10
TJ Sokol Nové Veselí 24:24 HBC Ronal Jičín
14.10. 17:00
KH Kopřivnice 34:32 HC Dukla Praha
14.10. 18:00
HBC Strakonice 1921 24:23 SKKP Handball Brno
14.10. 18:00
HCB Karviná 26:26 HK FCC Město Lovosice
15.10. 10:30
Pozvánka na 7. kolo
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
1.11. 18:10
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
4.11. 16:00
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
4.11. 16:30
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
4.11. 18:00
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
4.11. 18:00
HBC Strakonice 1921 - Cement Hranice
4.11. 18:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 HC ROBE Zubří 6 5 0 1 162:145 10
2 M.A.T. Plzeň 6 4 0 2 170:154 8
3 Kopřivnice 6 4 0 2 175:168 8
4 Sokol Nové Veselí 6 3 1 2 156:136 7
5 HBC Ronal Jičín 6 3 1 2 160:142 7
6 HCB Karviná 6 3 1 2 175:172 7
7 HK FCC Město Lovosice 6 3 1 2 154:156 7
8 Dukla Praha 6 2 1 3 158:158 5
9 SKKP Handball Brno 6 2 0 4 158:168 4
10 Pepino SKP Frýdek-Místek 6 2 0 4 151:163 4
11 HBC Strakonice 1921 6 1 1 4 144:177 3
12 Cement Hranice 6 1 0 5 147:171 2
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 46
Martin Mošovský HBC Strakonice 1921 41
Jozef Hanták SKKP Handball Brno 40
Michal Tonar Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 38
kompletní tabulka
Jakub Štěrba TJ Sokol Nové Veselí 16
Martin Kocich Pepino SKP Frýdek-Místek 12
Marek Monczka HCB Karviná 11
Dalibor Mynář KH Kopřivnice 11
kompletní tabulka
Dalibor Mynář KH Kopřivnice 22
Filip Hardt KH Kopřivnice 20
Jan Zbránek HCB Karviná 20
Jakub Šindelář Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 18
kompletní tabulka