top logo

Extraliga házené 2017/2018

top logo

Pozvánka na 4. kolo Českého poháru mužů: O postup zabojují druholigová Karviná, Mladá Boleslav i České Budějovice

14.11.2017, Alžběta Vejrostová

Čtvrté kolo Českého poháru mužů – tedy vlastně osmifinále – se bude hrát ve třech dnech 15. – 17. 11. 2017. Mezi posledních 16 celků soutěže se probojovaly všechny extraligové týmy, dále prvoligová Litovel a tři celky druhé ligy: MHK Karviná (porazila doma výrazným rozdílem Zlín), Mladá Boleslav (postoupila přes prvoligový Náchod) a nejpřekvapivěji i České Budějovice, které udolaly nejtěsnějším rozdílem prvoligový Chodov.

Již ve středu budou k vidění velmi zajímavé zápasy: Tradiční derby bez favorita Karviná – Zubří, slezské derby Frýdek-Místek versus Kopřivnice, svůj náboj určitě bude mít i zápas Jičín – Dukla Praha a ani Strakonice nepřijedou do Lovosic odevzdat postup. To všechno jsou zápasy, kde se mezi sebou utkají extraligové celky, jediným zápasem „mezisoutěžním“ je střetnutí extraligových Hranic na půdě loni ještě extraligové Litovle. Ta letos vládne zcela suverénně 1. lize, ale ve středu to nebude mít snadné. Nantl, Nedoma i Juráš již nastoupili v poháru za Karvinou, a tak jediným otazníkem je, za koho nastoupí Šmíd, který letos hostuje z Litovle právě v Hranicích a o předcházejícím víkendu byl nejlepším střelcem hranických v zápase ve Strakonicích.

Ve čtvrtek je na pořadu jediný zápas, ve kterém překvapení 3. kola České Budějovice přivítají M.A.T. Plzeň. Utkání má jednoznačného favorita a určitě to bude na jihu Čech svátek házené.

Stejně tak dvojnásobně sváteční atmosféru budou mít utkání MHK Karviná – SKKP Handball Brno a Ml. Boleslav – Sokol Nové Veselí, které se hrají 17. listopadu. Dá se předpokládat, že do domácích druholigových hal přijde extraligová návštěva.

 

Ondřej Kawulok z MHK Karviná si k narozeninám nadělil šest branek a postup do 4. kola ČP.  Bude slavit i postup do čtvrtfinále? | Foto: Ivo Dudek

zpět nahoru
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále - rozpis
HK FCC Město Lovosice : KH Kopřivnice
25.4. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HC Dukla Praha
25.4. 18:00
HC ROBE Zubří : Pepino SKP Frýdek-Místek
25.4. 18:00
HCB Karviná : HBC Ronal Jičín
25.4. 18:00
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 203
Marek Monczka HCB Karviná 186
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 180
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 166
kompletní tabulka
Marek Monczka HCB Karviná 71
Martin Mošovský HBC Strakonice 1921 54
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 50
Jakub Štěrba TJ Sokol Nové Veselí 49
kompletní tabulka
Jan Zbránek HCB Karviná 66
Jakub Šindelář Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 64
Dalibor Mynář KH Kopřivnice 62
Michal Brůna HCB Karviná 60
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email