top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo

Úspěšnost střelby (družstva)

Statistické údaje jsou za všechna odehraná utkání v sezoně

Extraliga 2019/2020
Družstvo Úspěšnost v %
TJ Cement Hranice 67.11
Talent M.A.T. Plzeň 65.97
HC Dukla Praha 64.9
KH ISMM Kopřivnice 61.92
SKKP Handball Brno 61.63
HC ROBE Zubří 61.63
HCB Karviná 61.18
HBC Ronal Jičín 60.61
HK FCC Město Lovosice 59.84
TJ Sokol Nové Veselí 57.96
Pepino SKP Frýdek-Místek 57.43
SHC Maloměřice Brno 48.01
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
17. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
20. 11. 2019   18:00 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Výsledky 10. kolo
HC Dukla Praha 33:27 SKKP Handball Brno
13.11. 18:30
TJ Cement Hranice 25:28 KH ISMM Kopřivnice
16.11. 10:00
HK FCC Město Lovosice 36:25 Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11. 17:00
HBC Ronal Jičín 33:21 SHC Maloměřice Brno
16.11. 18:00
TJ Sokol Nové Veselí : HC ROBE Zubří
20.11. 18:00
Talent M.A.T. Plzeň : HCB Karviná
20.11. 18:00
Pozvánka na 11. kolo
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
nezadáno
Maloměřice Brno - Dukla Praha
22.11. 18:30
HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
23.11. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
24.11. 17:00
SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí
27.11. 18:00
KH ISMM Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
4.12. 18:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 9 9 0 0 285:217 18
2 HC ROBE Zubří 9 7 1 1 249:221 15
3 Dukla Praha 10 7 0 3 307:257 14
4 Sokol Nové Veselí 9 7 0 2 244:217 14
5 HCB Karviná 9 6 1 2 249:224 13
6 KH ISMM Kopřivnice 10 5 1 4 296:274 11
7 HK FCC Město Lovosice 10 4 0 6 295:282 8
8 TJ Cement Hranice 10 4 0 6 251:258 8
9 HBC Ronal Jičín 10 3 1 6 237:268 7
10 SKKP Handball Brno 10 3 0 7 249:269 6
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 10 1 0 9 228:295 2
12 Maloměřice Brno 10 0 0 10 205:313 0
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 79
Victor Andres Donoso Andalaft KH ISMM Kopřivnice 66
Matěj Klíma HC Dukla Praha 61
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 60
kompletní tabulka
David Krahulec HBC Ronal Jičín 21
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 21
Vít Kučera SKKP Handball Brno 18
Martin Střelec KH ISMM Kopřivnice 15
kompletní tabulka
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 26
Kosta Petrovič SKKP Handball Brno 24
Dominik Solák HCB Karviná 22
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 22
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email