top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo

Tabulka trestů

Statistické údaje jsou za všechna odehraná utkání v sezoně

Extraliga 2014/2015
JMÉNO KLUB SUM D+ D 2
Dominik Solák HCB Karviná 32 0 2 16
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 32 0 1 11
Kosta Petrovič SKKP Handball Brno 28 0 0 14
Edwin Brito Benítez KH ISMM Kopřivnice 26 0 0 13
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 26 0 0 13
Jakub Tonar Talent M.A.T. Plzeň 26 0 1 8
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 22 0 0 11
Jakub Padalík TJ Cement Hranice 20 0 0 10
Martin Kovařík HBC Ronal Jičín 20 0 1 10
Marek Hlinka HC ROBE Zubří 20 0 0 10
Michal Vaněk SKKP Handball Brno 20 0 1 5
Jakub Šindelář Talent M.A.T. Plzeň 20 0 1 5
Patrik Fulnek KH ISMM Kopřivnice 20 0 0 10
Jaromír Petřík KH ISMM Kopřivnice 18 0 0 9
Kristo Voika TJ Sokol Nové Veselí 18 0 0 9
Jakub Zelenka HC Dukla Praha 18 0 1 4
Libor Horut SKKP Handball Brno 18 0 1 4
Jakub Bosák SKKP Handball Brno 18 0 1 9
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 18 0 0 9
Vojtěch Číž SHC Maloměřice Brno 18 0 1 4
Pavel Pich HBC Ronal Jičín 18 0 1 4
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 16 0 0 8
Jan Zbránek HCB Karviná 16 0 1 3
Tomáš Osoba SHC Maloměřice Brno 16 0 0 8
Jan Šmíd TJ Cement Hranice 14 0 1 2
Tomáš Říha HC ROBE Zubří 14 0 0 7
Jan Užek HCB Karviná 14 0 0 7
Matěj Nantl HCB Karviná 14 0 1 7
Martin Grištšuk HC Dukla Praha 12 0 0 6
Victor Andres Donoso Andalaft KH ISMM Kopřivnice 12 0 0 6
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
17. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
Výsledky 13. kolo
TJ Sokol Nové Veselí 23:29 HC Dukla Praha
3.12. 20:00
TJ Cement Hranice 27:18 SHC Maloměřice Brno
7.12. 10:00
HCB Karviná 28:20 HBC Ronal Jičín
7.12. 10:30
HK FCC Město Lovosice 30:25 HC ROBE Zubří
7.12. 17:00
Talent M.A.T. Plzeň 34:31 SKKP Handball Brno
8.12. 10:30
Pepino SKP Frýdek-Místek 16:28 KH ISMM Kopřivnice
8.12. 17:00
Pozvánka na 14. kolo
Maloměřice Brno - M.A.T. Plzeň
14.12. 11:00
Dukla Praha - TJ Cement Hranice
14.12. 16:30
SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
14.12. 17:00
KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná
14.12. 18:00
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
14.12. 18:00
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
17.12. 20:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 13 11 0 2 399:332 22
2 Dukla Praha 13 10 0 3 409:328 20
3 HC ROBE Zubří 13 9 2 2 356:318 20
4 HCB Karviná 12 9 1 2 331:286 19
5 Sokol Nové Veselí 13 9 1 3 343:315 19
6 KH ISMM Kopřivnice 13 7 1 5 389:361 15
7 HK FCC Město Lovosice 12 5 0 7 354:337 10
8 TJ Cement Hranice 13 5 0 8 323:332 10
9 HBC Ronal Jičín 13 4 1 8 308:353 9
10 SKKP Handball Brno 13 4 0 9 327:348 8
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 13 1 0 12 286:380 2
12 Maloměřice Brno 13 0 0 13 268:403 0
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 83
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 82
Matěj Klíma HC Dukla Praha 80
Jaroslav Trkovský HK FCC Město Lovosice 78
kompletní tabulka
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 28
David Krahulec HBC Ronal Jičín 27
Vít Kučera SKKP Handball Brno 24
Marek Monczka HCB Karviná 20
kompletní tabulka
Dominik Solák HCB Karviná 32
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 32
Kosta Petrovič SKKP Handball Brno 28
Edwin Brito Benítez KH ISMM Kopřivnice 26
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email