top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
10.11.2018 | extraliga muži
TJ Sokol Nové Veselí
25 : 22
HC Dukla Praha
TJ Sokol Nové Veselí 25 : 22 HC Dukla Praha

TJ Sokol Nové Veselí
KARTY HRÁČ
4 Flajsar Jakub 0/0
6 Veselý Ondřej 1/0
9 Živojinovič Marko 1/0
11 Bartůněk Luboš 2/0
14 Melichar David 2/0
19 Flajsar Radek 0/0
20 Sekulić Nikola 8/0
24 Štohanzl Miroslav 0/0
27 Schams Vít 0/0
34 Štěrba Jakub 5/2
37 Gregorovič Jiří 0/0
41 Kezić Josip 1/0
50 Šimovček Adrián 0/0
55 Najman Pavel 1/0
60 Ptáčník Adam 4/0
66 Studený Michal 0/0
HRÁČ KARTY
0/0 Zelenka Jakub 4
0/0 Režnický Daniel 7
0/0 Šimůnek Ondřej 8
1/0 Sviták Jakub 9
7/4 Klíma Matěj 13
3/0 Patzel Vojtěch 15
0/0 Zavázal Ondřej 16
3/0 Reichl Vít 19
0/0 Křístek Daniel 23
0/0 Petržala Tomáš 24
3/0 Jeníček Štěpán 25
0/0 Harabiš Denis 27
0/0 Hlavatý Mojmír 33
2/0 Kastner Jakub 77
1/0 Šůstek David 91
2/0 Blecha Jan 93

Trenér
Vedoucí
Stanislav Krčál

HC Dukla Praha
KARTY HRÁČ
4 Zelenka Jakub 0/0
7 Režnický Daniel 0/0
8 Šimůnek Ondřej 0/0
9 Sviták Jakub 1/0
13 Klíma Matěj 7/4
15 Patzel Vojtěch 3/0
16 Zavázal Ondřej 0/0
19 Reichl Vít 3/0
23 Křístek Daniel 0/0
24 Petržala Tomáš 0/0
25 Jeníček Štěpán 3/0
27 Harabiš Denis 0/0
33 Hlavatý Mojmír 0/0
77 Kastner Jakub 2/0
91 Šůstek David 1/0
93 Blecha Jan 2/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Stanislav Krčál
Vedoucí
Jiří Kotrč

Trenér
Vedoucí
Jiří Kotrč
Poločas 12:12 Diváci 400
Branky ze 7 hodů 2:4 Rozhodčí­ Milan Hájek, Karel Macho
Diváci 400
Rozhodčí­ Milan Hájek, Karel Macho
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email