top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
17.11.2018 | extraliga muži
TJ Sokol Nové Veselí
26 : 25
KH ISMM Kopřivnice
TJ Sokol Nové Veselí 26 : 25 KH ISMM Kopřivnice

TJ Sokol Nové Veselí
KARTY HRÁČ
3 Skalický Ondřej 2/0
8 Strejček Jan 0/0
9 Živojinovič Marko 4/0
11 Bartůněk Luboš 1/0
14 Melichar David 2/0
18 Klusáček Jakub 0/0
20 Sekulić Nikola 1/0
23 Krčál Vojtěch 0/0
24 Štohanzl Miroslav 0/0
27 Schams Vít 1/0
34 Štěrba Jakub 5/0
41 Kezić Josip 4/0
50 Šimovček Adrián 0/0
55 Najman Pavel 0/0
60 Ptáčník Adam 6/0
66 Studený Michal 0/0
HRÁČ KARTY
1/0 Brůna Rostislav 3
8/6 Střelec Martin 5
0/0 Zima David 9
4/0 Gřes Jan 10
4/0 Čadra Zdeněk 11
1/0 Petřík Jaromír 14
1/0 Holbein Jan 15
0/0 Unger Petr 17
0/0 Hardt Filip 19
2/0 Fulnek Patrik 21
0/0 Jonák David 25
0/0 Žingor Marek 31
0/0 Očkovič Adam 53
3/0 Hanus Jan 84
0/0 Chalupa Petr 94
1/0 Bukovský Marek 98

Trenér
Vedoucí
Stanislav Krčál

KH ISMM Kopřivnice
KARTY HRÁČ
3 Brůna Rostislav 1/0
5 Střelec Martin 8/6
9 Zima David 0/0
10 Gřes Jan 4/0
11 Čadra Zdeněk 4/0
14 Petřík Jaromír 1/0
15 Holbein Jan 1/0
17 Unger Petr 0/0
19 Hardt Filip 0/0
21 Fulnek Patrik 2/0
25 Jonák David 0/0
31 Žingor Marek 0/0
53 Očkovič Adam 0/0
84 Hanus Jan 3/0
94 Chalupa Petr 0/0
98 Bukovský Marek 1/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Stanislav Krčál
Vedoucí
Igor Fulnek

Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek
Poločas 16:14 Diváci 380
Branky ze 7 hodů 0:6 Rozhodčí­ Václav Horáček, Jiří Novotný
Diváci 380
Rozhodčí­ Václav Horáček, Jiří Novotný
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 128
Marek Korbel HC ROBE Zubří 123
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 69
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 63
kompletní tabulka
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Matěj Šustáček HC ROBE Zubří 3
Pavel Přikryl HC ROBE Zubří 3
Marek Hlinka HC ROBE Zubří 2
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 40
Marek Korbel HC ROBE Zubří 26
Martin Janíček HC ROBE Zubří 14
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email