top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
17.11.2018 | extraliga muži
HK FCC Město Lovosice
39 : 34
SKKP Handball Brno
HK FCC Město Lovosice 39 : 34 SKKP Handball Brno

HK FCC Město Lovosice
KARTY HRÁČ
1 Hrdlička Jan 0/0
2 Holubec Karel 0/0
5 Kupa Jan 0/0
7 Sýkora Miloslav 4/0
8 Motl Jiří 7/0
10 Bouček Jiří 4/0
13 Jelínek Roman 0/0
19 Klimt Václav 9/1
22 Konárik Michael 0/0
29 Jonáš Josef 3/0
31 Karlovec David 0/0
42 Stach Patrik 0/0
77 Malý Lukáš 11/0
88 Rangl Daniel 1/0
96 Franc Václav 0/0
HRÁČ KARTY
2/0 Hlípala Luboš 2
3/0 Václav Lukáš 7
0/0 Kukla Zdenek 11
4/0 Dostalík Michal 15
0/0 Koňařík Jakub 16
1/0 Mičola Tomáš 17
5/0 Havlát Jiří 18
4/0 Koubek Lukáš 20
4/0 Petrovič Kosta 21
0/0 Drápela Vojtěch 22
1/0 Burget Daniel 24
4/1 Kučera Vít 25
0/0 Pšenica Bohumil 33
6/2 Vaněk Michal 42

Trenér
Vedoucí
Pavel Haken

SKKP Handball Brno
KARTY HRÁČ
2 Hlípala Luboš 2/0
7 Václav Lukáš 3/0
11 Kukla Zdenek 0/0
15 Dostalík Michal 4/0
16 Koňařík Jakub 0/0
17 Mičola Tomáš 1/0
18 Havlát Jiří 5/0
20 Koubek Lukáš 4/0
21 Petrovič Kosta 4/0
22 Drápela Vojtěch 0/0
24 Burget Daniel 1/0
25 Kučera Vít 4/1
33 Pšenica Bohumil 0/0
42 Vaněk Michal 6/2
Trenér
Trenér
Vedoucí
Pavel Haken
Vedoucí
Vít Kučera

Trenér
Vedoucí
Vít Kučera
Poločas 17:16 Diváci 537
Branky ze 7 hodů 1:3 Rozhodčí­ Jiří Králíček, Milan Letev
Diváci 537
Rozhodčí­ Jiří Králíček, Milan Letev
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email