top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
17.11.2018 | extraliga muži
HBC Ronal Jičín
32 : 29
HC ROBE Zubří
HBC Ronal Jičín 32 : 29 HC ROBE Zubří

HBC Ronal Jičín
KARTY HRÁČ
1 Veverka Filip 1/0
5 Krahulec David 8/1
7 Dolejší Jiří 6/0
8 Bareš Martin 0/0
9 Horut Libor 2/0
10 Hlava Martin 0/0
12 Machalický David 0/0
13 Kovařík Martin 2/0
18 Bíšek Petr 0/0
19 Miľko Martin 3/0
20 Šulc Ondřej 6/0
21 Drbohlav Jiří 1/0
24 Kolc Tomáš 1/0
30 Škalda Jan 0/0
91 Kostelecký Jiří 2/0
HRÁČ KARTY
4/0 Dokoupil Jiří 2
6/1 Přikryl Pavel 5
0/0 Vlk Tomáš 8
0/0 Malina Milan 12
0/0 Šustáček Matěj 13
6/4 Hrstka Martin 15
2/0 Orság Petr 16
4/0 Korbel Marek 20
1/0 Janíček Martin 21
0/0 Hybner Lukáš 24
0/0 Pich Pavel 25
1/0 Tiller Jiří 27
2/0 Cáb Tomáš 31
0/0 Weber Michal 35
3/0 Zeman Štěpán 66
0/0 Krůpa Štěpán 97

Trenér
Vedoucí
Petr Kynčl

HC ROBE Zubří
KARTY HRÁČ
2 Dokoupil Jiří 4/0
5 Přikryl Pavel 6/1
8 Vlk Tomáš 0/0
12 Malina Milan 0/0
13 Šustáček Matěj 0/0
15 Hrstka Martin 6/4
16 Orság Petr 2/0
20 Korbel Marek 4/0
21 Janíček Martin 1/0
24 Hybner Lukáš 0/0
25 Pich Pavel 0/0
27 Tiller Jiří 1/0
31 Cáb Tomáš 2/0
35 Weber Michal 0/0
66 Zeman Štěpán 3/0
97 Krůpa Štěpán 0/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Petr Kynčl
Vedoucí
Zbyněk Mizera

Trenér
Vedoucí
Zbyněk Mizera
Poločas 16:15 Diváci 690
Branky ze 7 hodů 1:5 Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Diváci 690
Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email