top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
17.11.2018 | extraliga muži
TJ Cement Hranice
25 : 33
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Cement Hranice 25 : 33 Pepino SKP Frýdek-Místek

TJ Cement Hranice
KARTY HRÁČ
4 Menšík Norbert 8/0
5 Magrla Petr 4/3
10 Brož Radim 0/0
11 Padalík Jakub 0/0
20 Bechný Tomáš 5/0
21 Andrš Matěj 1/0
23 Hub Michal 0/0
25 Mičola Jiří 0/0
27 Tůma Marek 1/0
29 Indrák Michal 2/0
31 Mičkal Tomáš 0/0
33 Kozlovský Jiří 2/0
36 Vydra Michal 0/0
71 Kučerka Josef 0/0
82 Holiš Lukáš 2/0
88 Pernička Tomáš 0/0
HRÁČ KARTY
2/0 Stržínek Martin 3
0/0 Šimek Jakub 5
7/1 Petrovský Vojtěch 9
8/0 Klaban Tomáš 11
2/0 Gřešek Adam 13
0/0 Pyško Vít 16
0/0 Bureš Zbyněk 19
5/0 Kocich Martin 23
4/0 Strack Sebastián 25
0/0 Horáček Tomáš 27
2/0 Žvak Erik 32
0/0 Musálek Pavel 35
0/0 Mynář Dalibor 88
0/0 Cáb Martin 89
0/0 Coch Patrik 91
3/0 Bosák Jakub 95

Trenér
Vedoucí
Tomáš Pernička

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
3 Stržínek Martin 2/0
5 Šimek Jakub 0/0
9 Petrovský Vojtěch 7/1
11 Klaban Tomáš 8/0
13 Gřešek Adam 2/0
16 Pyško Vít 0/0
19 Bureš Zbyněk 0/0
23 Kocich Martin 5/0
25 Strack Sebastián 4/0
27 Horáček Tomáš 0/0
32 Žvak Erik 2/0
35 Musálek Pavel 0/0
88 Mynář Dalibor 0/0
89 Cáb Martin 0/0
91 Coch Patrik 0/0
95 Bosák Jakub 3/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Tomáš Pernička
Vedoucí
Petr Mazur

Trenér
Vedoucí
Petr Mazur
Poločas 12:14 Diváci 153
Branky ze 7 hodů 3:1 Rozhodčí­ Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška
Diváci 153
Rozhodčí­ Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email