top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
28.11.2018 | extraliga muži
Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 19
TJ Sokol Nové Veselí
Pepino SKP Frýdek-Místek 23 : 19 TJ Sokol Nové Veselí

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
3 Stržínek Martin 1/0
5 Šimek Jakub 0/0
9 Petrovský Vojtěch 6/1
11 Klaban Tomáš 2/0
13 Gřešek Adam 2/0
16 Pyško Vít 0/0
19 Bureš Zbyněk 0/0
23 Kocich Martin 4/1
25 Strack Sebastián 4/0
32 Žvak Erik 0/0
33 Mazur Matěj 0/0
35 Musálek Pavel 0/0
88 Mynář Dalibor 0/0
89 Cáb Martin 0/0
91 Coch Patrik 0/0
95 Bosák Jakub 4/0
HRÁČ KARTY
0/0 Skalický Ondřej 3
0/0 Flajsar Jakub 4
0/0 Veselý Ondřej 6
3/0 Živojinovič Marko 9
0/0 Václav Vojtěch 10
0/0 Bartůněk Luboš 11
1/0 Melichar David 14
0/0 Flajsar Radek 19
8/0 Sekulić Nikola 20
0/0 Krčál Vojtěch 23
0/0 Štohanzl Miroslav 24
0/0 Schams Vít 27
3/0 Štěrba Jakub 34
3/1 Kezić Josip 41
0/0 Šimovček Adrián 50
1/0 Ptáčník Adam 60

Trenér
Vedoucí
Petr Mazur

TJ Sokol Nové Veselí
KARTY HRÁČ
3 Skalický Ondřej 0/0
4 Flajsar Jakub 0/0
6 Veselý Ondřej 0/0
9 Živojinovič Marko 3/0
10 Václav Vojtěch 0/0
11 Bartůněk Luboš 0/0
14 Melichar David 1/0
19 Flajsar Radek 0/0
20 Sekulić Nikola 8/0
23 Krčál Vojtěch 0/0
24 Štohanzl Miroslav 0/0
27 Schams Vít 0/0
34 Štěrba Jakub 3/0
41 Kezić Josip 3/1
50 Šimovček Adrián 0/0
60 Ptáčník Adam 1/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Petr Mazur
Vedoucí
Stanislav Krčál

Trenér
Vedoucí
Stanislav Krčál
Poločas 11:8 Diváci 251
Branky ze 7 hodů 2:1 Rozhodčí­ Michal Hanák, Luboš Pavlíček
Diváci 251
Rozhodčí­ Michal Hanák, Luboš Pavlíček
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email