top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
01.12.2018 | extraliga muži
SKKP Handball Brno
25 : 25
TJ Cement Hranice
SKKP Handball Brno 25 : 25 TJ Cement Hranice

SKKP Handball Brno
KARTY HRÁČ
2 Hlípala Luboš 6/0
7 Václav Lukáš 0/0
11 Kukla Zdenek 0/0
15 Dostalík Michal 3/0
16 Koňařík Jakub 0/0
18 Havlát Jiří 1/0
20 Koubek Lukáš 4/0
21 Petrovič Kosta 4/0
22 Drápela Vojtěch 0/0
24 Burget Daniel 0/0
25 Kučera Vít 0/0
33 Pšenica Bohumil 0/0
42 Vaněk Michal 6/2
66 Stein Adam 1/0
HRÁČ KARTY
5/2 Magrla Petr 5
0/0 Brož Radim 10
0/0 Padalík Jakub 11
0/0 Klement Michal 12
4/0 Mlotek Tomáš 15
4/0 Bechný Tomáš 20
0/0 Andrš Matěj 21
0/0 Hub Michal 23
0/0 Mičola Jiří 25
3/0 Tůma Marek 27
7/0 Indrák Michal 29
0/0 Kozlovský Jiří 33
0/0 Kučerka Josef 71
2/0 Holiš Lukáš 82
0/0 Pernička Tomáš 88

Trenér
Vedoucí
Vít Kučera

TJ Cement Hranice
KARTY HRÁČ
5 Magrla Petr 5/2
10 Brož Radim 0/0
11 Padalík Jakub 0/0
12 Klement Michal 0/0
15 Mlotek Tomáš 4/0
20 Bechný Tomáš 4/0
21 Andrš Matěj 0/0
23 Hub Michal 0/0
25 Mičola Jiří 0/0
27 Tůma Marek 3/0
29 Indrák Michal 7/0
33 Kozlovský Jiří 0/0
71 Kučerka Josef 0/0
82 Holiš Lukáš 2/0
88 Pernička Tomáš 0/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Vít Kučera
Vedoucí
Tomáš Pernička

Trenér
Vedoucí
Tomáš Pernička
Poločas 16:15 Diváci 265
Branky ze 7 hodů 2:2 Rozhodčí­ Adam Baader, Jiří Novotný
Diváci 265
Rozhodčí­ Adam Baader, Jiří Novotný
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email