top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
01.12.2018 | extraliga muži
HC Dukla Praha
28 : 26
HK FCC Město Lovosice
HC Dukla Praha 28 : 26 HK FCC Město Lovosice

HC Dukla Praha
KARTY HRÁČ
2 Špaček Ondřej 0/0
4 Zelenka Jakub 0/0
6 Kalík Jiří 0/0
7 Režnický Daniel 0/0
8 Šimůnek Ondřej 0/0
15 Patzel Vojtěch 7/0
16 Zavázal Ondřej 0/0
19 Reichl Vít 5/0
23 Křístek Daniel 0/0
24 Petržala Tomáš 0/0
27 Harabiš Denis 0/0
32 Syřínek Jan 2/0
33 Hlavatý Mojmír 0/0
77 Kastner Jakub 6/2
91 Šůstek David 4/0
93 Blecha Jan 4/0
HRÁČ KARTY
0/0 Hrdlička Jan 1
1/0 Holubec Karel 2
0/0 Kupa Jan 5
7/0 Motl Jiří 8
0/0 Bouček Jiří 10
3/0 Jelínek Roman 13
3/1 Klimt Václav 19
1/0 Trkovský Jaroslav 20
0/0 Konárik Michael 22
0/0 Provinský Radek 23
0/0 Semerád Jiří 24
6/0 Jonáš Josef 29
0/0 Stach Patrik 42
4/0 Malý Lukáš 77
0/0 Rangl Daniel 88
1/0 Franc Václav 96

Trenér
Vedoucí
Jiří Kotrč

HK FCC Město Lovosice
KARTY HRÁČ
1 Hrdlička Jan 0/0
2 Holubec Karel 1/0
5 Kupa Jan 0/0
8 Motl Jiří 7/0
10 Bouček Jiří 0/0
13 Jelínek Roman 3/0
19 Klimt Václav 3/1
20 Trkovský Jaroslav 1/0
22 Konárik Michael 0/0
23 Provinský Radek 0/0
24 Semerád Jiří 0/0
29 Jonáš Josef 6/0
42 Stach Patrik 0/0
77 Malý Lukáš 4/0
88 Rangl Daniel 0/0
96 Franc Václav 1/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Jiří Kotrč
Vedoucí
Pavel Haken

Trenér
Vedoucí
Pavel Haken
Poločas 13:12 Diváci 150
Branky ze 7 hodů 2:1 Rozhodčí­ Václav Horáček, Jiří Novotný
Diváci 150
Rozhodčí­ Václav Horáček, Jiří Novotný
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email