top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
01.12.2018 | extraliga muži
HC ROBE Zubří
37 : 28
TJ Tatran Litovel
HC ROBE Zubří 37 : 28 TJ Tatran Litovel

HC ROBE Zubří
KARTY HRÁČ
2 Dokoupil Jiří 2/0
5 Přikryl Pavel 0/0
8 Vlk Tomáš 7/0
12 Malina Milan 0/0
13 Šustáček Matěj 4/0
15 Hrstka Martin 7/4
16 Orság Petr 0/0
20 Korbel Marek 6/0
21 Janíček Martin 1/0
25 Pich Pavel 2/0
27 Tiller Jiří 0/0
31 Cáb Tomáš 3/0
34 Polášek Jiří 0/0
66 Zeman Štěpán 4/0
67 Číž Ondřej 0/0
97 Krůpa Štěpán 1/0
HRÁČ KARTY
0/0 Kuchař Zdeněk 3
0/0 Barabáš David 4
3/0 Číhal Jiří 5
1/0 Hanák Tomáš 7
0/0 Šuba Marek 10
4/0 Šmíd Jan 13
4/0 Tkadleček Dominik 14
0/0 Havlíček Michal 15
0/0 Juráš Jan 16
2/0 Štencl Jiří 17
3/0 Prošvic Tomáš 37
0/0 Macek Tomáš 55
0/0 Navrátil Jan 56
1/0 Geist František 77
10/5 Piwko Luděk 88

Trenér
Vedoucí
Zbyněk Mizera

TJ Tatran Litovel
KARTY HRÁČ
3 Kuchař Zdeněk 0/0
4 Barabáš David 0/0
5 Číhal Jiří 3/0
7 Hanák Tomáš 1/0
10 Šuba Marek 0/0
13 Šmíd Jan 4/0
14 Tkadleček Dominik 4/0
15 Havlíček Michal 0/0
16 Juráš Jan 0/0
17 Štencl Jiří 2/0
37 Prošvic Tomáš 3/0
55 Macek Tomáš 0/0
56 Navrátil Jan 0/0
77 Geist František 1/0
88 Piwko Luděk 10/5
Trenér
Trenér
Vedoucí
Zbyněk Mizera
Vedoucí
Jiří Macek

Trenér
Vedoucí
Jiří Macek
Poločas 16:19 Diváci 0
Branky ze 7 hodů 4:5 Rozhodčí­ Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Diváci 0
Rozhodčí­ Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email