top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
02.12.2018 | extraliga muži
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
28 : 27
KH ISMM Kopřivnice
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 28 : 27 KH ISMM Kopřivnice

Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
KARTY HRÁČ
3 Douda Jakub 4/0
9 Nejdl Tomáš 0/0
11 Šafránek Ondřej 3/0
14 Bičiště David 0/0
15 Ivancev Milan 0/0
16 Herajt Filip 0/0
19 Tonar Jakub 0/0
21 Vinkelhöfer Petr 2/0
22 Tonar Michal 2/0
23 Stehlík Jan 11/5
25 Kačín Jan 0/0
27 Chmelík Jan 2/0
61 Šmíd Karel 0/0
66 Šindelář Jakub 2/0
75 Šíra Jakub 0/0
95 Wildt Eduard 2/0
HRÁČ KARTY
3/0 Brůna Rostislav 3
7/4 Střelec Martin 5
0/0 Karban Matěj 6
0/0 Zima David 9
5/0 Gřes Jan 10
5/0 Čadra Zdeněk 11
2/0 Petřík Jaromír 14
0/0 Unger Petr 17
1/0 Hardt Filip 19
0/0 Fulnek Patrik 21
0/0 Jonák David 25
0/0 Žingor Marek 31
4/0 Hanus Jan 84
0/0 Chalupa Petr 94
0/0 Bukovský Marek 98

Trenér
Vedoucí
Stanislav Raizl

KH ISMM Kopřivnice
KARTY HRÁČ
3 Brůna Rostislav 3/0
5 Střelec Martin 7/4
6 Karban Matěj 0/0
9 Zima David 0/0
10 Gřes Jan 5/0
11 Čadra Zdeněk 5/0
14 Petřík Jaromír 2/0
17 Unger Petr 0/0
19 Hardt Filip 1/0
21 Fulnek Patrik 0/0
25 Jonák David 0/0
31 Žingor Marek 0/0
84 Hanus Jan 4/0
94 Chalupa Petr 0/0
98 Bukovský Marek 0/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Stanislav Raizl
Vedoucí
Igor Fulnek

Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek
Poločas 17:14 Diváci 680
Branky ze 7 hodů 5:4 Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Diváci 680
Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email