top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
12.12.2018 | extraliga muži
KH ISMM Kopřivnice
27 : 27
Pepino SKP Frýdek-Místek
KH ISMM Kopřivnice 27 : 27 Pepino SKP Frýdek-Místek

KH ISMM Kopřivnice
KARTY HRÁČ
3 Brůna Rostislav 1/0
5 Střelec Martin 4/3
6 Karban Matěj 0/0
9 Zima David 0/0
10 Gřes Jan 4/0
11 Čadra Zdeněk 1/0
14 Petřík Jaromír 0/0
15 Holbein Jan 1/0
17 Unger Petr 2/0
21 Fulnek Patrik 1/0
25 Jonák David 0/0
31 Žingor Marek 0/0
84 Hanus Jan 9/0
94 Chalupa Petr 0/0
98 Bukovský Marek 4/0
HRÁČ KARTY
3/0 Stržínek Martin 3
0/0 Šimek Jakub 5
6/2 Petrovský Vojtěch 9
1/0 Klaban Tomáš 11
3/0 Gřešek Adam 13
0/0 Pyško Vít 16
0/0 Bureš Zbyněk 19
4/1 Kocich Martin 23
4/0 Strack Sebastián 25
0/0 Žvak Erik 32
0/0 Mazur Matěj 33
0/0 Musálek Pavel 35
0/0 Mynář Dalibor 88
0/0 Cáb Martin 89
0/0 Coch Patrik 91
6/0 Bosák Jakub 95

Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
3 Stržínek Martin 3/0
5 Šimek Jakub 0/0
9 Petrovský Vojtěch 6/2
11 Klaban Tomáš 1/0
13 Gřešek Adam 3/0
16 Pyško Vít 0/0
19 Bureš Zbyněk 0/0
23 Kocich Martin 4/1
25 Strack Sebastián 4/0
32 Žvak Erik 0/0
33 Mazur Matěj 0/0
35 Musálek Pavel 0/0
88 Mynář Dalibor 0/0
89 Cáb Martin 0/0
91 Coch Patrik 0/0
95 Bosák Jakub 6/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek
Vedoucí
Petr Mazur

Trenér
Vedoucí
Petr Mazur
Poločas 12:12 Diváci 390
Branky ze 7 hodů 3:3 Rozhodčí­ Marek Bečička, Jiří Horák
Diváci 390
Rozhodčí­ Marek Bečička, Jiří Horák
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email