top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
14.12.2018 | extraliga muži
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
30 : 29
Pepino SKP Frýdek-Místek
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 30 : 29 Pepino SKP Frýdek-Místek

Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
KARTY HRÁČ
3 Douda Jakub 7/3
9 Nejdl Tomáš 0/0
11 Šafránek Ondřej 1/0
14 Bičiště David 3/0
15 Ivancev Milan 4/0
16 Herajt Filip 0/0
19 Tonar Jakub 0/0
21 Vinkelhöfer Petr 1/0
22 Tonar Michal 0/0
23 Stehlík Jan 6/0
26 Říha Martin 0/0
27 Chmelík Jan 1/0
61 Šmíd Karel 0/0
66 Šindelář Jakub 1/0
75 Šíra Jakub 6/0
95 Wildt Eduard 0/0
HRÁČ KARTY
2/0 Stržínek Martin 3
0/0 Šimek Jakub 5
6/0 Petrovský Vojtěch 9
3/0 Klaban Tomáš 11
0/0 Gřešek Adam 13
0/0 Pyško Vít 16
0/0 Bureš Zbyněk 19
9/5 Kocich Martin 23
4/0 Strack Sebastián 25
0/0 Žvak Erik 32
0/0 Mazur Matěj 33
0/0 Musálek Pavel 35
2/1 Mynář Dalibor 88
0/0 Cáb Martin 89
3/0 Bosák Jakub 95

Trenér
Vedoucí
Stanislav Raizl

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
3 Stržínek Martin 2/0
5 Šimek Jakub 0/0
9 Petrovský Vojtěch 6/0
11 Klaban Tomáš 3/0
13 Gřešek Adam 0/0
16 Pyško Vít 0/0
19 Bureš Zbyněk 0/0
23 Kocich Martin 9/5
25 Strack Sebastián 4/0
32 Žvak Erik 0/0
33 Mazur Matěj 0/0
35 Musálek Pavel 0/0
88 Mynář Dalibor 2/1
89 Cáb Martin 0/0
95 Bosák Jakub 3/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Stanislav Raizl
Vedoucí
Jiří Kekrt

Trenér
Vedoucí
Jiří Kekrt
Poločas 14:15 Diváci 480
Branky ze 7 hodů 3:6 Rozhodčí­ Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Diváci 480
Rozhodčí­ Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
25. 01. 2019   17:20 hod ČT Sport
MS v házené 2019: semifinále
25. 01. 2019   20:20 hod ČT Sport
MS v házené 2019: semifinále
23. 01. 2019   20:55 hod ČT Sport
MS v házené 2019 (vstupy, celé na webu ČT Sport)
23. 01. 2019   16:05 hod ČT Sport
MS v házené 2019 (vstupy, celé na webu ČT Sport)
26. 01. 2019   20:20 hod ČT Sport
MS v házené 2019: o 5. místo
Výsledky 14. kolo
HC Dukla Praha 22:23 HBC Ronal Jičín
14.12. 19:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 30:29 Pepino SKP Frýdek-Místek
14.12. 20:00
HC ROBE Zubří 29:31 KH Kopřivnice
15.12. 18:00
SKKP Handball Brno 24:25 TJ Sokol Nové Veselí
15.12. 18:00
HCB Karviná 36:25 TJ Tatran Litovel
16.12. 10:30
HK FCC Město Lovosice 30:25 TJ Cement Hranice
21.12. 19:10
Pozvánka na 15. kolo
TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
25.1. 18:30
TJ Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice
26.1. 17:00
Kopřivnice - SKKP Handball Brno
26.1. 18:00
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
27.1. 10:30
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
27.1. 17:00
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
27.1. 17:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 HCB Karviná 13 10 1 2 356:294 21
2 M.A.T. Plzeň 14 9 2 3 406:357 20
3 Sokol Nové Veselí 14 9 1 4 349:338 19
4 HBC Ronal Jičín 14 8 1 5 362:348 17
5 Pepino SKP Frýdek-Místek 14 7 2 5 387:356 16
6 Kopřivnice 14 7 2 5 411:382 16
7 HK FCC Město Lovosice 14 7 0 7 411:404 14
8 HC ROBE Zubří 14 6 1 7 361:367 13
9 Dukla Praha 13 5 1 7 338:326 11
10 TJ Cement Hranice 14 5 1 8 350:378 11
11 SKKP Handball Brno 14 3 2 9 345:392 8
12 TJ Tatran Litovel 14 0 0 14 312:446 0
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 89
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 82
Jan Stehlík Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 80
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 77
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 42
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 34
Marek Monczka HCB Karviná 26
Jan Stehlík Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 25
kompletní tabulka
Filip Hardt KH Kopřivnice 46
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 44
Jakub Padalík TJ Cement Hranice 44
Martin Kovařík HBC Ronal Jičín 40
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email