top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
19.12.2018 | extraliga muži
HCB Karviná
37 : 22
Pepino SKP Frýdek-Místek
HCB Karviná 37 : 22 Pepino SKP Frýdek-Místek

HCB Karviná
KARTY HRÁČ
1 Mokroš Petr 0/0
3 Brůna Michal 3/0
5 Monczka Marek 9/1
7 Růža David 1/0
10 Piatek Tymoteusz 1/0
13 Plaček Jan 0/0
15 Chudoba Radim 2/1
16 Marjanović Nemanja 0/0
23 Užek Jan 1/0
24 Solák Dominik 5/0
33 Mucha Jan 0/0
38 Nantl Matěj 0/0
55 Stojanovič Ivan 0/0
62 Zbránek Jan 7/0
66 Nedoma Miroslav 8/0
HRÁČ KARTY
0/0 Stržínek Martin 3
5/0 Petrovský Vojtěch 9
1/0 Klaban Tomáš 11
5/0 Gřešek Adam 13
0/0 Pyško Vít 16
0/0 Bureš Zbyněk 19
4/1 Kocich Martin 23
3/0 Strack Sebastián 25
1/0 Žvak Erik 32
1/0 Mazur Matěj 33
0/0 Mynář Dalibor 88
0/0 Cáb Martin 89
2/0 Bosák Jakub 95

Trenér
Vedoucí
Jiří Tabara

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
3 Stržínek Martin 0/0
9 Petrovský Vojtěch 5/0
11 Klaban Tomáš 1/0
13 Gřešek Adam 5/0
16 Pyško Vít 0/0
19 Bureš Zbyněk 0/0
23 Kocich Martin 4/1
25 Strack Sebastián 3/0
32 Žvak Erik 1/0
33 Mazur Matěj 1/0
88 Mynář Dalibor 0/0
89 Cáb Martin 0/0
95 Bosák Jakub 2/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Jiří Tabara
Vedoucí
Jiří Kekrt

Trenér
Vedoucí
Jiří Kekrt
Poločas 18:12 Diváci 853
Branky ze 7 hodů 2:1 Rozhodčí­ Jiří Králíček, Milan Letev
Diváci 853
Rozhodčí­ Jiří Králíček, Milan Letev
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email