top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
10.02.2019 | extraliga muži
Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 24
SKKP Handball Brno
Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 24 SKKP Handball Brno

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
5 Šimek Jakub 0/0
8 Hečko Vojtěch 0/0
9 Petrovský Vojtěch 7/3
13 Gřešek Adam 2/1
16 Pyško Vít 0/0
19 Bureš Zbyněk 0/0
23 Kocich Martin 9/2
25 Strack Sebastián 0/0
27 Horáček Tomáš 1/0
32 Žvak Erik 0/0
33 Mazur Matěj 0/0
35 Musálek Pavel 0/0
55 Pomichálek Martin 6/0
89 Cáb Martin 0/0
95 Bosák Jakub 5/0
HRÁČ KARTY
3/0 Hlípala Luboš 2
1/0 Václav Lukáš 7
5/0 Dostalík Michal 15
0/0 Koňařík Jakub 16
0/0 Mičola Tomáš 17
2/0 Havlát Jiří 18
1/0 Koubek Lukáš 20
2/0 Petrovič Kosta 21
0/0 Drápela Vojtěch 22
0/0 Burget Daniel 24
0/0 Kučera Vít 25
5/0 Hastík Viktor 26
0/0 Pšenica Bohumil 33
4/3 Vaněk Michal 42
0/0 Cabák Ondřej 57
1/0 Stein Adam 66

Trenér
Vedoucí
Petr Mazur

SKKP Handball Brno
KARTY HRÁČ
2 Hlípala Luboš 3/0
7 Václav Lukáš 1/0
15 Dostalík Michal 5/0
16 Koňařík Jakub 0/0
17 Mičola Tomáš 0/0
18 Havlát Jiří 2/0
20 Koubek Lukáš 1/0
21 Petrovič Kosta 2/0
22 Drápela Vojtěch 0/0
24 Burget Daniel 0/0
25 Kučera Vít 0/0
26 Hastík Viktor 5/0
33 Pšenica Bohumil 0/0
42 Vaněk Michal 4/3
57 Cabák Ondřej 0/0
66 Stein Adam 1/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Petr Mazur
Vedoucí
Vít Kučera

Trenér
Vedoucí
Vít Kučera
Poločas 14:10 Diváci 293
Branky ze 7 hodů 6:3 Rozhodčí­ Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška
Diváci 293
Rozhodčí­ Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
19. 05. 2019   12:50 hod ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
24. 04. 2019   19:00 hod ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019   19:00 hod ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále - rozpis
HCB Karviná 33:29 HC Dukla Praha
21.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:29 HBC Ronal Jičín
21.4. 19:00
HC Dukla Praha : HCB Karviná
24.4. 19:00
HBC Ronal Jičín : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.4. 19:00
HCB Karviná : HC Dukla Praha
28.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HBC Ronal Jičín
28.4. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 177
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 140
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 135
Marek Monczka HCB Karviná 131
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 77
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 59
Marek Monczka HCB Karviná 46
Libor Horut HBC Ronal Jičín 40
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 74
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 72
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 68
Dominik Solák HCB Karviná 64
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email