top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
09.03.2019 | extraliga muži
SKKP Handball Brno
28 : 28
HK FCC Město Lovosice
SKKP Handball Brno 28 : 28 HK FCC Město Lovosice

SKKP Handball Brno
KARTY HRÁČ
2 Hlípala Luboš 4/0
7 Václav Lukáš 2/0
11 Kukla Zdenek 0/0
15 Dostalík Michal 8/0
16 Koňařík Jakub 0/0
17 Mičola Tomáš 0/0
18 Havlát Jiří 0/0
20 Koubek Lukáš 3/0
21 Petrovič Kosta 1/0
22 Drápela Vojtěch 0/0
24 Burget Daniel 0/0
25 Kučera Vít 0/0
26 Hastík Viktor 5/0
42 Vaněk Michal 4/0
57 Cabák Ondřej 0/0
66 Stein Adam 1/0
HRÁČ KARTY
0/0 Hrdlička Jan 1
1/0 Holubec Karel 2
0/0 Landa Jan 4
3/0 Kupa Jan 5
4/1 Motl Jiří 8
1/0 Bouček Jiří 10
0/0 Jelínek Roman 13
10/3 Klimt Václav 19
2/0 Trkovský Jaroslav 20
0/0 Konárik Michael 22
1/0 Jonáš Josef 29
0/0 Karlovec David 31
5/0 Malý Lukáš 77
0/0 Rangl Daniel 88
1/0 Franc Václav 96

Trenér
Vedoucí
Vít Kučera

HK FCC Město Lovosice
KARTY HRÁČ
1 Hrdlička Jan 0/0
2 Holubec Karel 1/0
4 Landa Jan 0/0
5 Kupa Jan 3/0
8 Motl Jiří 4/1
10 Bouček Jiří 1/0
13 Jelínek Roman 0/0
19 Klimt Václav 10/3
20 Trkovský Jaroslav 2/0
22 Konárik Michael 0/0
29 Jonáš Josef 1/0
31 Karlovec David 0/0
77 Malý Lukáš 5/0
88 Rangl Daniel 0/0
96 Franc Václav 1/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Vít Kučera
Vedoucí
Pavel Haken

Trenér
Vedoucí
Pavel Haken
Poločas 14:11 Diváci 280
Branky ze 7 hodů 0:4 Rozhodčí­ Dalibor Pavlát, Luděk Točík
Diváci 280
Rozhodčí­ Dalibor Pavlát, Luděk Točík
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email