top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
09.03.2019 | extraliga muži
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
33 : 18
TJ Tatran Litovel
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 33 : 18 TJ Tatran Litovel

Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
KARTY HRÁČ
3 Douda Jakub 0/0
9 Nejdl Tomáš 2/0
14 Bičiště David 0/0
15 Ivancev Milan 2/0
16 Herajt Filip 0/0
19 Tonar Jakub 3/0
21 Vinkelhöfer Petr 0/0
22 Tonar Michal 2/1
23 Stehlík Jan 3/0
25 Kačín Jan 3/0
26 Říha Martin 2/1
27 Chmelík Jan 7/0
61 Šmíd Karel 0/0
66 Šindelář Jakub 4/0
75 Šíra Jakub 0/0
95 Wildt Eduard 5/0
HRÁČ KARTY
0/0 Kuchař Zdeněk 3
0/0 Protivánek Jiří 9
5/0 Šmíd Jan 13
0/0 Juráš Jan 16
1/0 Štencl Jiří 17
2/0 Pohlmann Josef 23
4/0 Prošvic Tomáš 37
0/0 Páleš Marek 44
0/0 Macek Tomáš 55
0/0 Fabián Luděk 72
0/0 Geist František 77
6/3 Piwko Luděk 88

Trenér
Vedoucí
Stanislav Raizl

TJ Tatran Litovel
KARTY HRÁČ
3 Kuchař Zdeněk 0/0
9 Protivánek Jiří 0/0
13 Šmíd Jan 5/0
16 Juráš Jan 0/0
17 Štencl Jiří 1/0
23 Pohlmann Josef 2/0
37 Prošvic Tomáš 4/0
44 Páleš Marek 0/0
55 Macek Tomáš 0/0
72 Fabián Luděk 0/0
77 Geist František 0/0
88 Piwko Luděk 6/3
Trenér
Trenér
Vedoucí
Stanislav Raizl
Vedoucí
Květoslav Kuba

Trenér
Vedoucí
Květoslav Kuba
Poločas 14:8 Diváci 380
Branky ze 7 hodů 2:3 Rozhodčí­ David Šlezingr, Jiří Špunar
Diváci 380
Rozhodčí­ David Šlezingr, Jiří Špunar
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   16:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
22. 05. 2019   17:00 hod ČT Sport
Finále: Karviná - Plzeň, přímý přenos na ČT Sport
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 159
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 56
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Dominik Solák HCB Karviná 78
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email