top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
09.03.2019 | extraliga muži
Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 26
TJ Cement Hranice
Pepino SKP Frýdek-Místek 29 : 26 TJ Cement Hranice

Pepino SKP Frýdek-Místek
KARTY HRÁČ
5 Šimek Jakub 0/0
9 Petrovský Vojtěch 8/0
13 Gřešek Adam 9/4
16 Pyško Vít 0/0
23 Kocich Martin 3/0
24 Štolcar Petr 0/0
25 Strack Sebastián 4/0
27 Horáček Tomáš 0/0
32 Žvak Erik 0/0
33 Mazur Matěj 0/0
35 Musálek Pavel 3/0
55 Pomichálek Martin 0/0
89 Cáb Martin 0/0
95 Bosák Jakub 2/0
HRÁČ KARTY
3/0 Magrla Petr 5
0/0 Brož Radim 10
0/0 Padalík Jakub 11
0/0 Klement Michal 12
3/0 Mlotek Tomáš 15
0/0 Varhalík Lukáš 18
0/0 Bechný Tomáš 20
1/0 Andrš Matěj 21
1/0 Hub Michal 23
1/0 Tůma Marek 27
5/0 Indrák Michal 29
6/5 Mičkal Tomáš 31
3/0 Kozlovský Jiří 33
1/0 Kučerka Josef 71
1/0 Holiš Lukáš 82
1/0 Pernička Tomáš 88

Trenér
Vedoucí
Petr Mazur

TJ Cement Hranice
KARTY HRÁČ
5 Magrla Petr 3/0
10 Brož Radim 0/0
11 Padalík Jakub 0/0
12 Klement Michal 0/0
15 Mlotek Tomáš 3/0
18 Varhalík Lukáš 0/0
20 Bechný Tomáš 0/0
21 Andrš Matěj 1/0
23 Hub Michal 1/0
27 Tůma Marek 1/0
29 Indrák Michal 5/0
31 Mičkal Tomáš 6/5
33 Kozlovský Jiří 3/0
71 Kučerka Josef 1/0
82 Holiš Lukáš 1/0
88 Pernička Tomáš 1/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Petr Mazur
Vedoucí
Tomáš Pernička

Trenér
Vedoucí
Tomáš Pernička
Poločas 13:10 Diváci 210
Branky ze 7 hodů 4:5 Rozhodčí­ Milan Hájek, Karel Macho
Diváci 210
Rozhodčí­ Milan Hájek, Karel Macho
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email