top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
09.03.2019 | extraliga muži
KH ISMM Kopřivnice
28 : 26
TJ Sokol Nové Veselí
KH ISMM Kopřivnice 28 : 26 TJ Sokol Nové Veselí

KH ISMM Kopřivnice
KARTY HRÁČ
5 Střelec Martin 1/0
9 Zima David 0/0
10 Gřes Jan 4/0
11 Čadra Zdeněk 4/0
14 Petřík Jaromír 2/0
15 Holbein Jan 2/0
17 Unger Petr 0/0
19 Hardt Filip 0/0
21 Fulnek Patrik 6/0
25 Jonák David 2/0
31 Žingor Marek 0/0
53 Očkovič Adam 3/0
76 Ripper Jakub 0/0
94 Chalupa Petr 0/0
98 Bukovský Marek 4/0
HRÁČ KARTY
0/0 Skalický Ondřej 3
0/0 Veselý Ondřej 6
6/0 Živojinovič Marko 9
2/0 Bartůněk Luboš 11
0/0 Melichar David 14
2/0 Sekulić Nikola 20
0/0 Bartůněk Filip 22
0/0 Krčál Vojtěch 23
0/0 Schams Vít 27
6/1 Štěrba Jakub 34
2/0 Kezić Josip 41
0/0 Šimovček Adrián 50
1/0 Najman Pavel 55
0/0 Ptáčník Adam 60
0/0 Studený Michal 66
7/3 Dodica Roman 77

Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek

TJ Sokol Nové Veselí
KARTY HRÁČ
3 Skalický Ondřej 0/0
6 Veselý Ondřej 0/0
9 Živojinovič Marko 6/0
11 Bartůněk Luboš 2/0
14 Melichar David 0/0
20 Sekulić Nikola 2/0
22 Bartůněk Filip 0/0
23 Krčál Vojtěch 0/0
27 Schams Vít 0/0
34 Štěrba Jakub 6/1
41 Kezić Josip 2/0
50 Šimovček Adrián 0/0
55 Najman Pavel 1/0
60 Ptáčník Adam 0/0
66 Studený Michal 0/0
77 Dodica Roman 7/3
Trenér
Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek
Vedoucí
Stanislav Krčál

Trenér
Vedoucí
Stanislav Krčál
Poločas 13:13 Diváci 880
Branky ze 7 hodů 0:4 Rozhodčí­ Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Diváci 880
Rozhodčí­ Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email