top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
09.03.2019 | extraliga muži
HC ROBE Zubří
30 : 23
HBC Ronal Jičín
HC ROBE Zubří 30 : 23 HBC Ronal Jičín

HC ROBE Zubří
KARTY HRÁČ
2 Dokoupil Jiří 0/0
5 Přikryl Pavel 1/0
8 Vlk Tomáš 3/0
9 Válek Radomír 0/0
11 Říha Tomáš 0/0
12 Malina Milan 1/0
13 Šustáček Matěj 2/0
15 Hrstka Martin 6/4
16 Orság Petr 0/0
20 Korbel Marek 4/0
21 Janíček Martin 4/0
24 Hybner Lukáš 0/0
33 Dořičák Filip 3/0
66 Zeman Štěpán 0/0
97 Krůpa Štěpán 0/0
99 Mizera Bohdan 6/0
HRÁČ KARTY
0/0 Veverka Filip 1
0/0 Rychna Lukáš 4
2/0 Krahulec David 5
3/0 Dolejší Jiří 7
3/2 Horut Libor 9
2/0 Hlava Martin 10
0/0 Machalický David 12
2/0 Kovařík Martin 13
0/0 Freiberg Petr 14
1/0 Bíšek Petr 18
1/0 Miľko Martin 19
5/2 Šulc Ondřej 20
1/0 Groh Jiří 22
0/0 Kolc Tomáš 24
1/0 Šebek Vít 27
2/0 Kostelecký Jiří 91

Trenér
Vedoucí
Zbyněk Mizera

HBC Ronal Jičín
KARTY HRÁČ
1 Veverka Filip 0/0
4 Rychna Lukáš 0/0
5 Krahulec David 2/0
7 Dolejší Jiří 3/0
9 Horut Libor 3/2
10 Hlava Martin 2/0
12 Machalický David 0/0
13 Kovařík Martin 2/0
14 Freiberg Petr 0/0
18 Bíšek Petr 1/0
19 Miľko Martin 1/0
20 Šulc Ondřej 5/2
22 Groh Jiří 1/0
24 Kolc Tomáš 0/0
27 Šebek Vít 1/0
91 Kostelecký Jiří 2/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Zbyněk Mizera
Vedoucí
Petr Kynčl

Trenér
Vedoucí
Petr Kynčl
Poločas 14:7 Diváci 928
Branky ze 7 hodů 4:4 Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Diváci 928
Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   16:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
22. 05. 2019   17:00 hod ČT Sport
Finále: Karviná - Plzeň, přímý přenos na ČT Sport
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 159
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 56
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Dominik Solák HCB Karviná 78
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email