top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
09.03.2019 | extraliga muži
HCB Karviná
38 : 31
HC Dukla Praha
HCB Karviná 38 : 31 HC Dukla Praha

HCB Karviná
KARTY HRÁČ
1 Mokroš Petr 0/0
3 Brůna Michal 5/0
5 Monczka Marek 4/3
10 Piatek Tymoteusz 0/0
13 Plaček Jan 0/0
15 Chudoba Radim 4/0
16 Marjanović Nemanja 0/0
23 Užek Jan 9/0
24 Solák Dominik 2/0
38 Nantl Matěj 1/0
62 Zbránek Jan 5/0
66 Nedoma Miroslav 7/0
88 Chosik Roman 0/0
94 Užek Jiří 1/0
HRÁČ KARTY
3/0 Zelenka Jakub 4
1/0 Režnický Daniel 7
0/0 Šimůnek Ondřej 8
5/1 Klíma Matěj 13
1/0 Patzel Vojtěch 15
4/0 Reichl Vít 19
0/0 Křístek Daniel 23
0/0 Petržala Tomáš 24
1/0 Harabiš Denis 27
1/0 Štefanič Marek 31
0/0 Syřínek Jan 32
0/0 Hlavatý Mojmír 33
5/0 Kastner Jakub 77
2/0 Šůstek David 91
1/0 Blecha Jan 93
7/0 Cigáň Branislav 94

Trenér
Vedoucí
Jiří Tabara

HC Dukla Praha
KARTY HRÁČ
4 Zelenka Jakub 3/0
7 Režnický Daniel 1/0
8 Šimůnek Ondřej 0/0
13 Klíma Matěj 5/1
15 Patzel Vojtěch 1/0
19 Reichl Vít 4/0
23 Křístek Daniel 0/0
24 Petržala Tomáš 0/0
27 Harabiš Denis 1/0
31 Štefanič Marek 1/0
32 Syřínek Jan 0/0
33 Hlavatý Mojmír 0/0
77 Kastner Jakub 5/0
91 Šůstek David 2/0
93 Blecha Jan 1/0
94 Cigáň Branislav 7/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Jiří Tabara
Vedoucí
Jiří Kotrč

Trenér
Vedoucí
Jiří Kotrč
Poločas 18:14 Diváci 1084
Branky ze 7 hodů 3:1 Rozhodčí­ Přemysl Fukala, Radek Mohyla
Diváci 1084
Rozhodčí­ Přemysl Fukala, Radek Mohyla
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   16:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
22. 05. 2019   17:00 hod ČT Sport
Finále: Karviná - Plzeň, přímý přenos na ČT Sport
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 159
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 56
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Dominik Solák HCB Karviná 78
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email