top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo
19.10.2019 | extraliga muži
KH ISMM Kopřivnice
35 : 23
SHC Maloměřice Brno
KH ISMM Kopřivnice 35 : 23 SHC Maloměřice Brno

KH ISMM Kopřivnice
KARTY HRÁČ
5 Střelec Martin 4/1
6 Karban Matěj 0/0
9 Zima David 0/0
10 Gřes Jan 4/0
14 Petřík Jaromír 0/0
17 Tkadleček Dominik 3/0
18 Polcar Jan 1/1
21 Fulnek Patrik 2/0
25 Jonák David 3/0
29 Škarpich Jaroslav 1/0
31 Žingor Marek 0/0
32 Brito Benítez Edwin 3/0
77 Donoso Andalaft Victor Andres 3/0
84 Hanus Jan 8/0
94 Chalupa Petr 0/0
98 Bukovský Marek 3/1
HRÁČ KARTY
1/0 Jirák Martin 11
0/0 Číž Radek 14
4/0 Jung Filip 15
2/0 Ždánský Robert 17
0/0 Kolář Kristian 21
1/0 Vítek Martin 23
0/0 Drásal Jan 26
4/0 Ipser Jan 28
0/0 Kukla Zdenek 34
2/2 Horák Radek 36
0/0 Javůrek Aleš 38
4/0 Erbes Filip 44
5/0 Osoba Tomáš 66
0/0 Popela David 72
0/0 Schwarzer Karel 77
0/0 Mazač Michal 78

Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek

SHC Maloměřice Brno
KARTY HRÁČ
11 Jirák Martin 1/0
14 Číž Radek 0/0
15 Jung Filip 4/0
17 Ždánský Robert 2/0
21 Kolář Kristian 0/0
23 Vítek Martin 1/0
26 Drásal Jan 0/0
28 Ipser Jan 4/0
34 Kukla Zdenek 0/0
36 Horák Radek 2/2
38 Javůrek Aleš 0/0
44 Erbes Filip 4/0
66 Osoba Tomáš 5/0
72 Popela David 0/0
77 Schwarzer Karel 0/0
78 Mazač Michal 0/0
Trenér
Trenér
Vedoucí
Igor Fulnek
Vedoucí
David Novotný

Trenér
Vedoucí
David Novotný
Poločas 18:12 Diváci 550
Branky ze 7 hodů 3:2 Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Diváci 550
Rozhodčí­ Tomáš Kozler, Martin Zych
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
17. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
20. 11. 2019   18:00 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Výsledky 9. kolo
HK FCC Město Lovosice 30:27 HBC Ronal Jičín
8.11. 18:00
SKKP Handball Brno 30:22 SHC Maloměřice Brno
9.11. 17:00
HC ROBE Zubří 29:23 HC Dukla Praha
9.11. 18:00
HCB Karviná 29:24 TJ Cement Hranice
10.11. 10:30
Pepino SKP Frýdek-Místek 21:25 Talent M.A.T. Plzeň
10.11. 17:00
KH ISMM Kopřivnice 24:28 TJ Sokol Nové Veselí
12.11. 18:00
Pozvánka na 10. kolo
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
13.11. 18:30
TJ Cement Hranice - KH ISMM Kopřivnice
16.11. 10:00
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11. 17:00
HBC Ronal Jičín - Maloměřice Brno
16.11. 18:00
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
20.11. 18:00
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
20.11. 18:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 9 9 0 0 285:217 18
2 HC ROBE Zubří 9 7 1 1 249:221 15
3 Dukla Praha 10 7 0 3 307:257 14
4 Sokol Nové Veselí 9 7 0 2 244:217 14
5 HCB Karviná 9 6 1 2 249:224 13
6 KH ISMM Kopřivnice 9 4 1 4 268:249 9
7 TJ Cement Hranice 9 4 0 5 226:230 8
8 HK FCC Město Lovosice 9 3 0 6 259:257 6
9 SKKP Handball Brno 10 3 0 7 249:269 6
10 HBC Ronal Jičín 9 2 1 6 204:247 5
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 9 1 0 8 203:259 2
12 Maloměřice Brno 9 0 0 9 184:280 0
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 74
Matěj Klíma HC Dukla Praha 61
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 60
Vít Reichl HC Dukla Praha 59
kompletní tabulka
David Krahulec HBC Ronal Jičín 21
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 21
Vít Kučera SKKP Handball Brno 18
Martin Střelec KH ISMM Kopřivnice 15
kompletní tabulka
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 26
Kosta Petrovič SKKP Handball Brno 24
Dominik Solák HCB Karviná 22
Edwin Brito Benítez KH ISMM Kopřivnice 22
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email