top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
Výsledky 11. kolo
HCB Karviná 33:32 HK FCC Město Lovosice
21.11.2018
SKKP Handball Brno 28:26 HBC Ronal Jičín
21.11.2018
HC ROBE Zubří 24:21 TJ Cement Hranice
24.11.2018
KH ISMM Kopřivnice 31:22 HC Dukla Praha
24.11.2018
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 26:22 TJ Sokol Nové Veselí
25.11.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 38:26 TJ Tatran Litovel
25.11.2018
Výsledky 10. kolo
TJ Cement Hranice 25:33 Pepino SKP Frýdek-Místek
17.11.2018
TJ Tatran Litovel 21:37 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
17.11.2018
TJ Sokol Nové Veselí 26:25 KH ISMM Kopřivnice
17.11.2018
HBC Ronal Jičín 32:29 HC ROBE Zubří
17.11.2018
HK FCC Město Lovosice 39:34 SKKP Handball Brno
17.11.2018
HC Dukla Praha 27:28 HCB Karviná
20.02.2019
Výsledky 9. kolo
HC ROBE Zubří 29:26 HK FCC Město Lovosice
07.11.2018
TJ Sokol Nové Veselí 25:22 HC Dukla Praha
10.11.2018
KH ISMM Kopřivnice 33:14 TJ Tatran Litovel
10.11.2018
SKKP Handball Brno 22:31 HCB Karviná
10.11.2018
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 35:25 TJ Cement Hranice
11.11.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 36:30 HBC Ronal Jičín
11.11.2018
Výsledky 8. kolo
TJ Cement Hranice 23:28 KH ISMM Kopřivnice
03.11.2018
HC Dukla Praha 34:21 SKKP Handball Brno
03.11.2018
TJ Tatran Litovel 21:29 TJ Sokol Nové Veselí
03.11.2018
HK FCC Město Lovosice 35:29 Pepino SKP Frýdek-Místek
03.11.2018
HBC Ronal Jičín 29:20 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
03.11.2018
HCB Karviná 30:23 HC ROBE Zubří
04.11.2018
Výsledky 7. kolo
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 32:28 HK FCC Město Lovosice
30.10.2018
HC ROBE Zubří 21:20 SKKP Handball Brno
31.10.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 10:0 HCB Karviná
31.10.2018
KH ISMM Kopřivnice 23:31 HBC Ronal Jičín
31.10.2018
TJ Sokol Nové Veselí 25:26 TJ Cement Hranice
31.10.2018
TJ Tatran Litovel 19:38 HC Dukla Praha
31.10.2018
Výsledky 6. kolo
TJ Cement Hranice 30:24 TJ Tatran Litovel
10.10.2018
HK FCC Město Lovosice 31:29 KH ISMM Kopřivnice
13.10.2018
HBC Ronal Jičín 23:23 TJ Sokol Nové Veselí
13.10.2018
SKKP Handball Brno 28:28 Pepino SKP Frýdek-Místek
13.10.2018
HC Dukla Praha 20:22 HC ROBE Zubří
14.10.2018
HCB Karviná 24:22 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
17.10.2018
Výsledky 5. kolo
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 28:22 SKKP Handball Brno
03.10.2018
TJ Cement Hranice 28:27 HC Dukla Praha
06.10.2018
TJ Tatran Litovel 21:27 HBC Ronal Jičín
06.10.2018
KH ISMM Kopřivnice 32:32 HCB Karviná
06.10.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 28:23 HC ROBE Zubří
07.10.2018
TJ Sokol Nové Veselí 29:28 HK FCC Město Lovosice
07.10.2018
Výsledky 4. kolo
HBC Ronal Jičín 24:23 TJ Cement Hranice
28.09.2018
HC ROBE Zubří 26:26 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
28.09.2018
HK FCC Město Lovosice 36:28 TJ Tatran Litovel
29.09.2018
SKKP Handball Brno 26:33 KH ISMM Kopřivnice
29.09.2018
HCB Karviná 27:23 TJ Sokol Nové Veselí
30.09.2018
HC Dukla Praha 22:29 Pepino SKP Frýdek-Místek
30.09.2018
Výsledky 3. kolo
HBC Ronal Jičín 22:23 HC Dukla Praha
19.09.2018
TJ Cement Hranice 28:24 HK FCC Město Lovosice
22.09.2018
TJ Tatran Litovel 20:32 HCB Karviná
22.09.2018
TJ Sokol Nové Veselí 28:25 SKKP Handball Brno
22.09.2018
KH ISMM Kopřivnice 31:25 HC ROBE Zubří
22.09.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 25:36 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
23.09.2018
Výsledky 2. kolo
HCB Karviná 26:24 TJ Cement Hranice
12.09.2018
SKKP Handball Brno 22:20 TJ Tatran Litovel
15.09.2018
HK FCC Město Lovosice 21:19 HBC Ronal Jičín
15.09.2018
HC ROBE Zubří 25:27 TJ Sokol Nové Veselí
15.09.2018
HC Dukla Praha 24:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
16.09.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 30:32 KH ISMM Kopřivnice
16.09.2018
Výsledky 1. kolo
TJ Sokol Nové Veselí 23:22 Pepino SKP Frýdek-Místek
07.09.2018
TJ Cement Hranice 31:24 SKKP Handball Brno
08.09.2018
TJ Tatran Litovel 22:27 HC ROBE Zubří
08.09.2018
HBC Ronal Jičín 27:26 HCB Karviná
08.09.2018
KH ISMM Kopřivnice 29:38 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
08.09.2018
HK FCC Město Lovosice 32:30 HC Dukla Praha
08.09.2018
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
19. 05. 2019   12:50 hod ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
01. 05. 2019   19:00 hod ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále - rozpis
HCB Karviná 33:29 HC Dukla Praha
21.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:29 HBC Ronal Jičín
21.4. 19:00
HC Dukla Praha 28:29 HCB Karviná
24.4. 19:00
HBC Ronal Jičín 37:38 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.4. 19:00
HCB Karviná : HC Dukla Praha
28.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HBC Ronal Jičín
28.4. 10:30
HC Dukla Praha : HCB Karviná
1.5. 19:00
HBC Ronal Jičín : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
1.5. 19:00
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 177
Marek Monczka HCB Karviná 140
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 140
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 136
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 77
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 59
Marek Monczka HCB Karviná 52
Libor Horut HBC Ronal Jičín 42
kompletní tabulka
Dominik Solák HCB Karviná 76
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 74
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 74
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 68
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email