top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
Výsledky 11. kolo
HCB Karviná 33:32 HK FCC Město Lovosice
21.11.2018
SKKP Handball Brno 28:26 HBC Ronal Jičín
21.11.2018
HC ROBE Zubří 24:21 TJ Cement Hranice
24.11.2018
KH ISMM Kopřivnice 31:22 HC Dukla Praha
24.11.2018
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 26:22 TJ Sokol Nové Veselí
25.11.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 38:26 TJ Tatran Litovel
25.11.2018
Výsledky 10. kolo
TJ Cement Hranice 25:33 Pepino SKP Frýdek-Místek
17.11.2018
TJ Tatran Litovel 21:37 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
17.11.2018
TJ Sokol Nové Veselí 26:25 KH ISMM Kopřivnice
17.11.2018
HBC Ronal Jičín 32:29 HC ROBE Zubří
17.11.2018
HK FCC Město Lovosice 39:34 SKKP Handball Brno
17.11.2018
HC Dukla Praha 27:28 HCB Karviná
20.02.2019
Výsledky 9. kolo
HC ROBE Zubří 29:26 HK FCC Město Lovosice
07.11.2018
TJ Sokol Nové Veselí 25:22 HC Dukla Praha
10.11.2018
KH ISMM Kopřivnice 33:14 TJ Tatran Litovel
10.11.2018
SKKP Handball Brno 22:31 HCB Karviná
10.11.2018
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 35:25 TJ Cement Hranice
11.11.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 36:30 HBC Ronal Jičín
11.11.2018
Výsledky 8. kolo
TJ Cement Hranice 23:28 KH ISMM Kopřivnice
03.11.2018
HC Dukla Praha 34:21 SKKP Handball Brno
03.11.2018
TJ Tatran Litovel 21:29 TJ Sokol Nové Veselí
03.11.2018
HK FCC Město Lovosice 35:29 Pepino SKP Frýdek-Místek
03.11.2018
HBC Ronal Jičín 29:20 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
03.11.2018
HCB Karviná 30:23 HC ROBE Zubří
04.11.2018
Výsledky 7. kolo
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 32:28 HK FCC Město Lovosice
30.10.2018
HC ROBE Zubří 21:20 SKKP Handball Brno
31.10.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 10:0 HCB Karviná
31.10.2018
KH ISMM Kopřivnice 23:31 HBC Ronal Jičín
31.10.2018
TJ Sokol Nové Veselí 25:26 TJ Cement Hranice
31.10.2018
TJ Tatran Litovel 19:38 HC Dukla Praha
31.10.2018
Výsledky 6. kolo
TJ Cement Hranice 30:24 TJ Tatran Litovel
10.10.2018
HK FCC Město Lovosice 31:29 KH ISMM Kopřivnice
13.10.2018
HBC Ronal Jičín 23:23 TJ Sokol Nové Veselí
13.10.2018
SKKP Handball Brno 28:28 Pepino SKP Frýdek-Místek
13.10.2018
HC Dukla Praha 20:22 HC ROBE Zubří
14.10.2018
HCB Karviná 24:22 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
17.10.2018
Výsledky 5. kolo
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 28:22 SKKP Handball Brno
03.10.2018
TJ Cement Hranice 28:27 HC Dukla Praha
06.10.2018
TJ Tatran Litovel 21:27 HBC Ronal Jičín
06.10.2018
KH ISMM Kopřivnice 32:32 HCB Karviná
06.10.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 28:23 HC ROBE Zubří
07.10.2018
TJ Sokol Nové Veselí 29:28 HK FCC Město Lovosice
07.10.2018
Výsledky 4. kolo
HBC Ronal Jičín 24:23 TJ Cement Hranice
28.09.2018
HC ROBE Zubří 26:26 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
28.09.2018
HK FCC Město Lovosice 36:28 TJ Tatran Litovel
29.09.2018
SKKP Handball Brno 26:33 KH ISMM Kopřivnice
29.09.2018
HCB Karviná 27:23 TJ Sokol Nové Veselí
30.09.2018
HC Dukla Praha 22:29 Pepino SKP Frýdek-Místek
30.09.2018
Výsledky 3. kolo
HBC Ronal Jičín 22:23 HC Dukla Praha
19.09.2018
TJ Cement Hranice 28:24 HK FCC Město Lovosice
22.09.2018
TJ Tatran Litovel 20:32 HCB Karviná
22.09.2018
TJ Sokol Nové Veselí 28:25 SKKP Handball Brno
22.09.2018
KH ISMM Kopřivnice 31:25 HC ROBE Zubří
22.09.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 25:36 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
23.09.2018
Výsledky 2. kolo
HCB Karviná 26:24 TJ Cement Hranice
12.09.2018
SKKP Handball Brno 22:20 TJ Tatran Litovel
15.09.2018
HK FCC Město Lovosice 21:19 HBC Ronal Jičín
15.09.2018
HC ROBE Zubří 25:27 TJ Sokol Nové Veselí
15.09.2018
HC Dukla Praha 24:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
16.09.2018
Pepino SKP Frýdek-Místek 30:32 KH ISMM Kopřivnice
16.09.2018
Výsledky 1. kolo
TJ Cement Hranice 31:24 SKKP Handball Brno
08.09.2018
TJ Tatran Litovel 22:27 HC ROBE Zubří
08.09.2018
HBC Ronal Jičín 27:26 HCB Karviná
08.09.2018
KH ISMM Kopřivnice 29:38 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
08.09.2018
HK FCC Město Lovosice 32:30 HC Dukla Praha
08.09.2018
TJ Sokol Nové Veselí 23:22 Pepino SKP Frýdek-Místek
07.09.2019
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Výsledky 22. kolo
TJ Tatran Litovel 30:27 Pepino SKP Frýdek-Místek
16.3. 18:00
HBC Ronal Jičín 30:30 SKKP Handball Brno
16.3. 18:00
HC Dukla Praha 41:22 KH ISMM Kopřivnice
16.3. 18:00
HK FCC Město Lovosice 31:31 HCB Karviná
16.3. 18:00
TJ Cement Hranice 24:22 HC ROBE Zubří
16.3. 18:00
TJ Sokol Nové Veselí 21:31 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18.3. 20:05
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 22 16 3 3 652:553 35
2 HCB Karviná 22 16 2 4 643:549 34
3 KH ISMM Kopřivnice 22 13 3 6 648:602 29
4 Sokol Nové Veselí 22 12 2 8 545:548 26
5 Dukla Praha 22 12 1 9 616:550 25
6 HBC Ronal Jičín 22 11 2 9 569:562 24
7 Pepino SKP Frýdek-Místek 22 10 2 10 607:593 22
8 HK FCC Město Lovosice 22 8 4 10 630:629 20
9 HC ROBE Zubří 22 9 1 12 564:577 19
10 TJ Cement Hranice 22 7 1 14 545:599 15
11 SKKP Handball Brno 22 3 5 14 545:622 11
12 TJ Tatran Litovel 22 2 0 20 502:682 4
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Dominik Solák HCB Karviná 72
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email