top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo
Výsledky 10. kolo
HC Dukla Praha 33:27 SKKP Handball Brno
13.11.2019
TJ Cement Hranice 25:28 KH ISMM Kopřivnice
16.11.2019
HK FCC Město Lovosice 36:25 Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11.2019
HBC Ronal Jičín 33:21 SHC Maloměřice Brno
16.11.2019
TJ Sokol Nové Veselí : HC ROBE Zubří
20.11.2019
Talent M.A.T. Plzeň : HCB Karviná
20.11.2019
Výsledky 9. kolo
HK FCC Město Lovosice 30:27 HBC Ronal Jičín
08.11.2019
SKKP Handball Brno 30:22 SHC Maloměřice Brno
09.11.2019
HC ROBE Zubří 29:23 HC Dukla Praha
09.11.2019
HCB Karviná 29:24 TJ Cement Hranice
10.11.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 21:25 Talent M.A.T. Plzeň
10.11.2019
KH ISMM Kopřivnice 24:28 TJ Sokol Nové Veselí
12.11.2019
Výsledky 8. kolo
SHC Maloměřice Brno 20:27 HC ROBE Zubří
02.11.2019
HC Dukla Praha 40:28 KH ISMM Kopřivnice
02.11.2019
HBC Ronal Jičín 21:20 SKKP Handball Brno
02.11.2019
Talent M.A.T. Plzeň 31:29 HK FCC Město Lovosice
03.11.2019
TJ Sokol Nové Veselí 29:22 HCB Karviná
03.11.2019
TJ Cement Hranice 29:24 Pepino SKP Frýdek-Místek
05.11.2019
Výsledky 7. kolo
HCB Karviná 29:28 HC Dukla Praha
16.10.2019
TJ Cement Hranice 29:27 HK FCC Město Lovosice
19.10.2019
KH ISMM Kopřivnice 35:23 SHC Maloměřice Brno
19.10.2019
HC ROBE Zubří 32:24 SKKP Handball Brno
19.10.2019
Talent M.A.T. Plzeň 34:23 HBC Ronal Jičín
19.10.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:25 TJ Sokol Nové Veselí
20.10.2019
Výsledky 6. kolo
TJ Sokol Nové Veselí 27:26 HK FCC Město Lovosice
09.10.2019
TJ Cement Hranice 29:33 Talent M.A.T. Plzeň
12.10.2019
SHC Maloměřice Brno 19:33 HCB Karviná
12.10.2019
HC Dukla Praha 38:22 Pepino SKP Frýdek-Místek
12.10.2019
SKKP Handball Brno 22:28 KH ISMM Kopřivnice
12.10.2019
HBC Ronal Jičín 24:32 HC ROBE Zubří
12.10.2019
Výsledky 5. kolo
Talent M.A.T. Plzeň 31:23 TJ Sokol Nové Veselí
25.09.2019
HK FCC Město Lovosice 26:31 HC Dukla Praha
02.10.2019
TJ Cement Hranice 20:21 HBC Ronal Jičín
05.10.2019
KH ISMM Kopřivnice 25:25 HC ROBE Zubří
05.10.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 29:25 SHC Maloměřice Brno
06.10.2019
HCB Karviná 30:24 SKKP Handball Brno
09.10.2019
Výsledky 4. kolo
SHC Maloměřice Brno 21:33 HK FCC Město Lovosice
28.09.2019
HC Dukla Praha 23:27 Talent M.A.T. Plzeň
28.09.2019
SKKP Handball Brno 25:20 Pepino SKP Frýdek-Místek
28.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 24:17 TJ Cement Hranice
28.09.2019
HC ROBE Zubří 24:21 HCB Karviná
28.09.2019
HBC Ronal Jičín 25:29 KH ISMM Kopřivnice
28.09.2019
Výsledky 3. kolo
TJ Cement Hranice 25:32 HC Dukla Praha
21.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 30:24 HBC Ronal Jičín
21.09.2019
HK FCC Město Lovosice 25:30 SKKP Handball Brno
21.09.2019
Talent M.A.T. Plzeň 38:16 SHC Maloměřice Brno
22.09.2019
HCB Karviná 32:29 KH ISMM Kopřivnice
22.09.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 22:25 HC ROBE Zubří
22.09.2019
Výsledky 2. kolo
SHC Maloměřice Brno 19:25 TJ Cement Hranice
14.09.2019
HC Dukla Praha 30:28 TJ Sokol Nové Veselí
14.09.2019
SKKP Handball Brno 26:30 Talent M.A.T. Plzeň
14.09.2019
KH ISMM Kopřivnice 37:17 Pepino SKP Frýdek-Místek
14.09.2019
HC ROBE Zubří 28:26 HK FCC Město Lovosice
15.09.2019
HBC Ronal Jičín 23:23 HCB Karviná
18.09.2019
Výsledky 1. kolo
TJ Cement Hranice 28:21 SKKP Handball Brno
07.09.2019
HC Dukla Praha 29:16 HBC Ronal Jičín
07.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 30:19 SHC Maloměřice Brno
07.09.2019
HK FCC Město Lovosice 37:33 KH ISMM Kopřivnice
07.09.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:30 HCB Karviná
08.09.2019
Talent M.A.T. Plzeň 36:27 HC ROBE Zubří
11.09.2019
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
17. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
20. 11. 2019   18:00 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Výsledky 10. kolo
HC Dukla Praha 33:27 SKKP Handball Brno
13.11. 18:30
TJ Cement Hranice 25:28 KH ISMM Kopřivnice
16.11. 10:00
HK FCC Město Lovosice 36:25 Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11. 17:00
HBC Ronal Jičín 33:21 SHC Maloměřice Brno
16.11. 18:00
TJ Sokol Nové Veselí : HC ROBE Zubří
20.11. 18:00
Talent M.A.T. Plzeň : HCB Karviná
20.11. 18:00
Pozvánka na 11. kolo
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
nezadáno
Maloměřice Brno - Dukla Praha
22.11. 18:30
HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
23.11. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
24.11. 17:00
SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí
27.11. 18:00
KH ISMM Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
4.12. 18:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 9 9 0 0 285:217 18
2 HC ROBE Zubří 9 7 1 1 249:221 15
3 Dukla Praha 10 7 0 3 307:257 14
4 Sokol Nové Veselí 9 7 0 2 244:217 14
5 HCB Karviná 9 6 1 2 249:224 13
6 KH ISMM Kopřivnice 10 5 1 4 296:274 11
7 HK FCC Město Lovosice 10 4 0 6 295:282 8
8 TJ Cement Hranice 10 4 0 6 251:258 8
9 HBC Ronal Jičín 10 3 1 6 237:268 7
10 SKKP Handball Brno 10 3 0 7 249:269 6
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 10 1 0 9 228:295 2
12 Maloměřice Brno 10 0 0 10 205:313 0
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 79
Victor Andres Donoso Andalaft KH ISMM Kopřivnice 66
Matěj Klíma HC Dukla Praha 61
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 60
kompletní tabulka
David Krahulec HBC Ronal Jičín 21
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 21
Vít Kučera SKKP Handball Brno 18
Martin Střelec KH ISMM Kopřivnice 15
kompletní tabulka
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 26
Kosta Petrovič SKKP Handball Brno 24
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 22
Edwin Brito Benítez KH ISMM Kopřivnice 22
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email