top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo
Extraliga podzim 2018 2018 1. kolo
08.09.2018 19:00 AA001 HK FCC Město Lovosice - HC Dukla Praha
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Jiří Konečný
08.09.2018 18:00 AA002 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
Milan Hájek, Karel Macho, D: Miloš Kastner
08.09.2018 10:00 AA003 TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Vangelis Simu
08.09.2018 17:00 AA004 TJ Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jaromír Petřek
07.09.2018 19:00 AA005 TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Roman Bauer
08.09.2018 18:00 AA006 KH Kopřivnice - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Adam Baader, Jiří Novotný, D: Jana Rzymanová
Extraliga podzim 2018 2018 2. kolo
16.09.2018 17:00 AA007 HC Dukla Praha - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Zuzana Füleová
16.09.2018 17:00 AA008 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Libor Skružný
15.09.2018 18:00 AA009 HC ROBE Zubří - TJ Sokol Nové Veselí
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Jiří Ondráš
15.09.2018 15:00 AA010 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel
Jiří Novotný, Václav Horáček, D: Petr Videcký
12.09.2018 18:00 AA011 HCB Karviná - TJ Cement Hranice
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Roman Bauer
15.09.2018 17:00 AA012 HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
Milan Hájek, Karel Macho, D: Ivan Dolejš
Extraliga podzim 2018 2018 3. kolo
19.09.2018 18:00 AA013 HBC Ronal Jičín - HC Dukla Praha
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Miroslav Šajner
22.09.2018 10:00 AA014 TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Vangelis Simu
22.09.2018 17:00 AA015 TJ Tatran Litovel - HCB Karviná
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Martin Tůma
22.09.2018 17:00 AA016 TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Petr Novák
22.09.2018 18:00 AA017 KH Kopřivnice - HC ROBE Zubří
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Jiří Ondráš
23.09.2018 17:00 AA018 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Petr Pešek
Extraliga podzim 2018 2018 4. kolo
30.09.2018 17:00 AA019 HC Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Pešek
28.09.2018 18:00 AA020 HC ROBE Zubří - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Vangelis Simu
29.09.2018 18:00 AA021 SKKP Handball Brno - KH Kopřivnice
Marek Bečička, Jiří Horák, D: Jiří Ondráš
30.09.2018 10:30 AA022 HCB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Lada Trojková
29.09.2018 17:00 AA023 HK FCC Město Lovosice - TJ Tatran Litovel
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Petr Novák
28.09.2018 17:00 AA024 HBC Ronal Jičín - TJ Cement Hranice
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Karel st. Hladký
Extraliga podzim 2018 2018 5. kolo
06.10.2018 10:00 AA025 TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha
Marek Bečička, Jiří Horák, D: Lada Trojková
06.10.2018 17:00 AA026 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Směja
07.10.2018 17:00 AA027 TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Martin Tůma
06.10.2018 18:00 AA028 KH Kopřivnice - HCB Karviná
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Lada Trojková
03.10.2018 18:00 AA029 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - SKKP Handball Brno
Tomáš Deml, Michal Dvořáček, D: Jiří Konečný
07.10.2018 17:00 AA030 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Roman Bauer
Extraliga podzim 2018 2018 6. kolo
14.10.2018 17:00 AA031 HC Dukla Praha - HC ROBE Zubří
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Novák
13.10.2018 18:00 AA032 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jaromír Petřek
17.10.2018 20:15 AA033 HCB Karviná - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Ondráš
13.10.2018 16:00 AA034 HK FCC Město Lovosice - KH Kopřivnice
Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Petr Pešek
13.10.2018 18:00 AA035 HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Miloš Kastner
10.10.2018 20:10 AA036 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel
Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Novák
Extraliga podzim 2018 2018 7. kolo
31.10.2018 19:00 AA037 TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
Petr Kichner, Michal Vacula, D: Jiří Ondráš
31.10.2018 18:00 AA038 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
Michael Haramul, Michal Nezbeda, D: Jiří Konečný
31.10.2018 18:00 AA039 KH Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Petr Videcký
30.10.2018 18:00 AA040 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - HK FCC Město Lovosice
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Miroslav Šajner
31.10.2018 18:00 AA041 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Daniel Douda
31.10.2018 18:00 AA042 HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
Adam Baader, Jiří Novotný, D: Roman Bauer
Extraliga podzim 2018 2018 8. kolo
03.11.2018 15:30 AA043 HC Dukla Praha - SKKP Handball Brno
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Stanislav Štrebl
04.11.2018 10:30 AA044 HCB Karviná - HC ROBE Zubří
Marek Bečička, Jiří Horák, D: Jiří Konečný
03.11.2018 17:00 AA045 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Daniel Douda
03.11.2018 18:00 AA046 HBC Ronal Jičín - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Zdeněk Vaněček
03.11.2018 10:00 AA047 TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Zuzana Füleová
03.11.2018 17:00 AA048 TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Nové Veselí
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Pavel Novotný
Extraliga podzim 2018 2018 9. kolo
10.11.2018 17:00 AA049 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Milan Hájek, Karel Macho, D: Petr Pešek
10.11.2018 18:00 AA050 KH Kopřivnice - TJ Tatran Litovel
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jiří Ondráš
11.11.2018 10:30 AA051 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Cement Hranice
Marek Bečička, Jiří Horák, D: Libor Skružný
11.11.2018 17:00 AA052 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Petr Směja
07.11.2018 17:00 AA053 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jaromír Petřek
10.11.2018 18:00 AA054 SKKP Handball Brno - HCB Karviná
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Petr Videcký
Extraliga podzim 2018 2018 10. kolo
01.01.0001 00:00 AA055 HC Dukla Praha - HCB Karviná
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Petr Směja
17.11.2018 18:00 AA056 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Miloš Kastner
17.11.2018 18:00 AA057 HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Petr Novák
17.11.2018 10:00 AA058 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Petr Samek
17.11.2018 17:00 AA059 TJ Tatran Litovel - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Roman Bauer
17.11.2018 17:00 AA060 TJ Sokol Nové Veselí - KH Kopřivnice
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Karel st. Hladký
Extraliga podzim 2018 2018 11. kolo
24.11.2018 18:00 AA061 KH Kopřivnice - HC Dukla Praha
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Petr Pešek
25.11.2018 10:30 AA062 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Martin Tůma
25.11.2018 17:00 AA063 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Tatran Litovel
Adam Baader, Jiří Novotný, D: Jiří Ondráš
24.11.2018 18:00 AA064 HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Jiří Konečný
21.11.2018 18:15 AA065 SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
Marek Bečička, Jiří Horák, D: Roman Bauer
21.11.2018 18:00 AA066 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Petr Novák
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Výsledky 10. kolo
HC Dukla Praha : HCB Karviná
nezadáno
TJ Cement Hranice 25:33 Pepino SKP Frýdek-Místek
17.11. 10:00
TJ Tatran Litovel 21:37 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
17.11. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí 26:25 KH Kopřivnice
17.11. 17:00
HBC Ronal Jičín 32:29 HC ROBE Zubří
17.11. 18:00
HK FCC Město Lovosice 39:34 SKKP Handball Brno
17.11. 18:00
Pozvánka na 11. kolo
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
21.11. 18:00
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
21.11. 18:15
HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
24.11. 18:00
Kopřivnice - Dukla Praha
24.11. 18:00
M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí
25.11. 10:30
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Tatran Litovel
25.11. 17:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 HCB Karviná 9 7 1 1 269:229 15
2 Sokol Nové Veselí 10 7 1 2 258:244 15
3 M.A.T. Plzeň 10 6 2 2 298:253 14
4 HBC Ronal Jičín 10 6 1 3 264:245 13
5 HK FCC Město Lovosice 10 6 0 4 300:287 12
6 Kopřivnice 10 5 1 4 295:276 11
7 TJ Cement Hranice 10 5 0 5 263:270 10
8 Pepino SKP Frýdek-Místek 10 4 1 5 296:295 9
9 HC ROBE Zubří 10 4 1 5 250:262 9
10 Dukla Praha 9 3 1 5 240:222 7
11 SKKP Handball Brno 10 1 1 8 244:293 3
12 TJ Tatran Litovel 10 0 0 10 210:311 0
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 65
Marek Monczka HCB Karviná 60
Jakub Štěrba TJ Sokol Nové Veselí 56
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 55
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 33
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 24
Jakub Štěrba TJ Sokol Nové Veselí 20
Libor Horut HBC Ronal Jičín 20
kompletní tabulka
Jakub Padalík TJ Cement Hranice 36
Filip Hardt KH Kopřivnice 30
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 30
Patrik Fulnek KH Kopřivnice 26
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email