top logo

Extraliga házené 2017/2018

top logo
Extraliga jaro 2017 12. kolo
09.12.2017 18:00 AA067 KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Stanislav Štrebl
10.12.2017 10:30 AA068 TJ Cement Hranice - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Dalibor Pavlát, Luděk Točík, D: Stanislav Štrebl
09.12.2017 17:00 AA069 SKKP Handball Brno - HCB Karviná
Marek Bečička, Jiří Horák, D: Vangelis Simu
09.12.2017 16:30 AA070 HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Konečný
09.12.2017 16:00 AA071 HBC Strakonice 1921 - Pepino SKP Frýdek-Místek
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Petr Pešek
09.12.2017 18:00 AA072 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Jana Rzymanová
Extraliga jaro 2017 13. kolo
16.12.2017 18:00 AA073 HC ROBE Zubří - KH Kopřivnice
Pavel Blanar, Michael Haramul, D: Petr Směja
16.12.2017 18:00 AA074 HBC Ronal Jičín - HBC Strakonice 1921
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Petr Novák
16.12.2017 18:00 AA075 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jiří Ondráš
16.12.2017 20:10 AA076 SKKP Handball Brno - HK FCC Město Lovosice
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Lada Trojková
17.12.2017 10:30 AA077 HCB Karviná - TJ Cement Hranice
Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič, D: Roman Bauer
21.12.2017 18:10 AA078 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Ivan Dolejš
Extraliga jaro 2017 14. kolo
04.02.2018 10:30 AA079 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - KH Kopřivnice
03.02.2018 17:00 AA080 TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
04.02.2018 10:30 AA081 TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
03.02.2018 17:00 AA082 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
03.02.2018 16:30 AA083 HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
03.02.2018 18:00 AA084 HBC Strakonice 1921 - HC ROBE Zubří
Extraliga jaro 2017 15. kolo
10.02.2018 18:00 AA085 HBC Strakonice 1921 - KH Kopřivnice
10.02.2018 18:00 AA086 HC ROBE Zubří - HC Dukla Praha
10.02.2018 18:00 AA087 HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
10.02.2018 19:00 AA088 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice
10.02.2018 17:00 AA089 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
11.02.2018 10:30 AA090 HCB Karviná - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Extraliga jaro 2017 16. kolo
17.02.2018 18:00 AA091 KH Kopřivnice - HCB Karviná
18.02.2018 10:30 AA092 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - HK FCC Město Lovosice
17.02.2018 17:00 AA093 TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
18.02.2018 10:30 AA094 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
17.02.2018 17:00 AA095 SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
17.02.2018 16:30 AA096 HC Dukla Praha - HBC Strakonice 1921
Extraliga jaro 2017 17. kolo
24.02.2018 16:30 AA097 HC Dukla Praha - KH Kopřivnice
24.02.2018 17:00 AA098 SKKP Handball Brno - HBC Strakonice 1921
24.02.2018 18:00 AA099 HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
24.02.2018 18:00 AA100 HBC Ronal Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
25.02.2018 17:00 AA101 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.02.2018 17:00 AA102 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
Extraliga jaro 2017 18. kolo
03.03.2018 18:00 AA103 KH Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
04.03.2018 10:30 AA104 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
04.03.2018 10:30 AA105 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - HBC Ronal Jičín
03.03.2018 17:00 AA106 TJ Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
04.03.2018 10:30 AA107 TJ Cement Hranice - HBC Strakonice 1921
03.03.2018 17:00 AA108 SKKP Handball Brno - HC Dukla Praha
Extraliga jaro 2017 19. kolo
10.03.2018 17:00 AA109 SKKP Handball Brno - KH Kopřivnice
10.03.2018 16:30 AA110 HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
10.03.2018 18:00 AA111 HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Nové Veselí
10.03.2018 18:00 AA112 HC ROBE Zubří - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
10.03.2018 18:00 AA113 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
10.03.2018 19:00 AA114 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
Extraliga jaro 2017 20. kolo
17.03.2018 18:00 AA115 KH Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
17.03.2018 17:00 AA116 HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
18.03.2018 10:30 AA117 HCB Karviná - HC ROBE Zubří
18.03.2018 10:30 AA118 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - HBC Strakonice 1921
17.03.2018 17:00 AA119 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
18.03.2018 10:30 AA120 TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
Extraliga jaro 2017 21. kolo
24.03.2018 18:00 AA121 TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice
24.03.2018 18:00 AA122 SKKP Handball Brno - TJ Sokol Nové Veselí
24.03.2018 18:00 AA123 HC Dukla Praha - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.03.2018 18:00 AA124 HBC Strakonice 1921 - HCB Karviná
24.03.2018 18:00 AA125 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
24.03.2018 18:00 AA126 HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
Extraliga jaro 2017 22. kolo
30.03.2018 18:00 AA127 KH Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
30.03.2018 18:00 AA128 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
30.03.2018 18:00 AA129 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921
30.03.2018 18:00 AA130 HCB Karviná - HC Dukla Praha
30.03.2018 18:00 AA131 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň - SKKP Handball Brno
30.03.2018 18:00 AA132 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Výsledky 9. kolo
HC Dukla Praha 31:23 TJ Sokol Nové Veselí
18.11. 16:30
SKKP Handball Brno 26:28 TJ Cement Hranice
18.11. 17:00
HBC Ronal Jičín 20:29 HK FCC Město Lovosice
18.11. 18:00
HC ROBE Zubří 33:26 HCB Karviná
18.11. 18:00
HBC Strakonice 1921 25:31 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18.11. 18:00
Pepino SKP Frýdek-Místek 26:26 KH Kopřivnice
19.11. 17:00
Pozvánka na 10. kolo
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
25.11. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
25.11. 18:00
Kopřivnice - Cement Hranice
25.11. 18:00
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
26.11. 10:30
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
26.11. 10:30
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
26.11. 16:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 HC ROBE Zubří 9 7 0 2 245:229 14
2 M.A.T. Plzeň 9 6 0 3 259:228 12
3 HCB Karviná 9 5 1 3 263:254 11
4 HK FCC Město Lovosice 9 5 1 3 245:239 11
5 Kopřivnice 9 4 2 3 264:259 10
6 Dukla Praha 9 4 1 4 231:223 9
7 HBC Ronal Jičín 9 4 1 4 229:226 9
8 Cement Hranice 9 4 0 5 225:236 8
9 Sokol Nové Veselí 9 3 1 5 228:221 7
10 Pepino SKP Frýdek-Místek 9 3 1 5 234:249 7
11 SKKP Handball Brno 9 2 1 6 236:253 5
12 HBC Strakonice 1921 9 2 1 6 219:261 5
Michal Tonar Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 51
Jakub Tonar Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 45
Jan Stehlík Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 38
David Poloz Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 25
kompletní tabulka
Michal Tonar Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 9
Jan Stehlík Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 7
Milan Ivancev Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 1
Petr Sedlák Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 0
kompletní tabulka
Jakub Tonar Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 26
Jakub Šindelář Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 24
Jakub Šíra Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 14
Jan Stehlík Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 10
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email