top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo

Tabulka střelců sedmimetrových hodů

Statistické údaje jsou za všechna odehraná utkání v sezoně

Extraliga 2014/2015
JMÉNO KLUB BRANKY
Vít Kučera SKKP Handball Brno 18
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 17
David Krahulec HBC Ronal Jičín 15
Dmytro Turchenko TJ Sokol Nové Veselí 13
Martin Střelec KH ISMM Kopřivnice 11
Jaroslav Trkovský HK FCC Město Lovosice 8
Petr Magrla TJ Cement Hranice 7
Victor Andres Donoso Andalaft KH ISMM Kopřivnice 7
Marek Monczka HCB Karviná 6
Matěj Klíma HC Dukla Praha 6
Filip Jung SHC Maloměřice Brno 6
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 6
Jan Stehlík Talent M.A.T. Plzeň 5
Ondřej Šafránek Talent M.A.T. Plzeň 4
Jakub Tonar Talent M.A.T. Plzeň 4
Pavel Musálek Pepino SKP Frýdek-Místek 4
Tomáš Klaban Pepino SKP Frýdek-Místek 4
Dominik Solák HCB Karviná 3
Radim Chudoba HCB Karviná 3
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 3
Kristo Voika TJ Sokol Nové Veselí 2
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 1
Matěj Mazur Pepino SKP Frýdek-Místek 1
Jaroslav Škarpich KH ISMM Kopřivnice 1
Martin Jirák SHC Maloměřice Brno 1
Lukáš Koubek SKKP Handball Brno 1
Sebastián Strack Pepino SKP Frýdek-Místek 1
David Šůstek HC Dukla Praha 1
Luděk Piwko TJ Cement Hranice 1
David Růža HCB Karviná 1
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
17. 12. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
16. 10. 2019   18:00 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HCB Karviná - HC Dukla Praha
05. 11. 2019   20:05 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
12. 11. 2019   20:05 hod ČT Sport
KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
20. 11. 2019   18:00 hod ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
Výsledky 6. kolo
TJ Sokol Nové Veselí 27:26 HK FCC Město Lovosice
9.10. 18:00
TJ Cement Hranice 29:33 Talent M.A.T. Plzeň
12.10. 10:00
SHC Maloměřice Brno 19:33 HCB Karviná
12.10. 11:00
HC Dukla Praha 38:22 Pepino SKP Frýdek-Místek
12.10. 16:30
SKKP Handball Brno 22:28 KH ISMM Kopřivnice
12.10. 17:00
HBC Ronal Jičín 24:32 HC ROBE Zubří
12.10. 18:00
Pozvánka na 7. kolo
HCB Karviná - Dukla Praha
16.10. 18:00
TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
19.10. 14:00
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
19.10. 18:00
KH ISMM Kopřivnice - Maloměřice Brno
19.10. 18:00
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
19.10. 19:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
20.10. 18:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 6 6 0 0 195:144 12
2 Dukla Praha 6 5 0 1 183:144 10
3 HCB Karviná 6 4 1 1 169:143 9
4 HC ROBE Zubří 6 4 1 1 161:154 9
5 Sokol Nové Veselí 6 4 0 2 162:147 8
6 KH ISMM Kopřivnice 6 3 1 2 181:158 7
7 HK FCC Město Lovosice 6 2 0 4 173:170 4
8 TJ Cement Hranice 6 2 0 4 144:150 4
9 SKKP Handball Brno 6 2 0 4 148:161 4
10 HBC Ronal Jičín 6 1 1 4 133:163 3
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 6 1 0 5 134:180 2
12 Maloměřice Brno 6 0 0 6 119:188 0
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 48
Victor Andres Donoso Andalaft KH ISMM Kopřivnice 48
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 42
Jaroslav Trkovský HK FCC Město Lovosice 35
kompletní tabulka
Vít Kučera SKKP Handball Brno 18
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 17
David Krahulec HBC Ronal Jičín 15
Dmytro Turchenko TJ Sokol Nové Veselí 13
kompletní tabulka
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 24
Pavel Pich HBC Ronal Jičín 18
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 16
Jakub Zelenka HC Dukla Praha 14
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email