top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

KH ISMM Kopřivnice
KH ISMM Kopřivnice
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 KH ISMM Kopřivnice - M.A.T. Plzeň 29 : 38
2 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH ISMM Kopřivnice 30 : 32
3 KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří 31 : 25
4 SKKP Handball Brno - KH ISMM Kopřivnice 26 : 33
5 KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná 32 : 32
6 HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice 31 : 29
7 Val.Meziříčí - KH ISMM Kopřivnice 18 : 48
8 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 23 : 31
9 TJ Cement Hranice - KH ISMM Kopřivnice 23 : 28
10 KH ISMM Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 33 : 14
11 Telnice - KH ISMM Kopřivnice 20 : 30
12 Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 26 : 25
13 KH ISMM Kopřivnice - Dukla Praha 31 : 22
14 M.A.T. Plzeň - KH ISMM Kopřivnice 28 : 27
15 Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 32 : 27
16 KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 27
17 HC ROBE Zubří - KH ISMM Kopřivnice 29 : 31
18 KH ISMM Kopřivnice - SKKP Handball Brno 26 : 26
19 HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice 31 : 33
20 KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice 30 : 23
21 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 20 : 25
22 KH ISMM Kopřivnice - TJ Cement Hranice 40 : 29
23 TJ Tatran Litovel - KH ISMM Kopřivnice 24 : 33
24 KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 28 : 26
25 Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice 41 : 22
26 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 30 : 33
27 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 36 : 24
28 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 28 : 24
29 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 30 : 25
30 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín --
31 HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice 32 : 27
32 KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice --
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
19. 05. 2019   12:50 hod ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
24. 04. 2019   19:00 hod ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019   19:00 hod ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále - rozpis
HCB Karviná 33:29 HC Dukla Praha
21.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:29 HBC Ronal Jičín
21.4. 19:00
HC Dukla Praha : HCB Karviná
24.4. 19:00
HBC Ronal Jičín : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.4. 19:00
HCB Karviná : HC Dukla Praha
28.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HBC Ronal Jičín
28.4. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 177
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 140
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 135
Marek Monczka HCB Karviná 131
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 77
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 59
Marek Monczka HCB Karviná 46
Libor Horut HBC Ronal Jičín 40
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 74
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 72
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 68
Dominik Solák HCB Karviná 64
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email