top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

HCB Karviná
HCB Karviná
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 27 : 26
2 HCB Karviná - TJ Cement Hranice 26 : 24
3 TJ Tatran Litovel - HCB Karviná 20 : 32
4 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 27 : 23
5 KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná 32 : 32
6 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 24 : 22
7 SKH Polanka n.O - HCB Karviná 22 : 26
8 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 10 : 0
9 HCB Karviná - HC ROBE Zubří 30 : 23
10 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 22 : 31
11 Vsetín - HCB Karviná 25 : 38
12 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice 33 : 32
13 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 28 : 37
14 HCB Karviná - HBC Ronal Jičín 30 : 18
15 TJ Cement Hranice - HCB Karviná 16 : 29
16 HCB Karviná - TJ Tatran Litovel 36 : 25
17 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 37 : 22
18 Dukla Praha - HCB Karviná 26 : 29
19 HCB Karviná - Dukla Praha 32 : 27
20 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 24 : 25
21 HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice 31 : 33
22 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 31 : 29
23 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 41 : 31
24 Dukla Praha - HCB Karviná 27 : 28
25 HC ROBE Zubří - HCB Karviná 29 : 34
26 HCB Karviná - SKKP Handball Brno 30 : 18
27 HCB Karviná - Dukla Praha 38 : 31
28 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná 31 : 31
29 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 21
30 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 23
31 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 21 : 28
32 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná --
33 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek --
34 HCB Karviná - Dukla Praha 33 : 29
35 Dukla Praha - HCB Karviná 28 : 29
36 HCB Karviná - Dukla Praha 30 : 27
37 Dukla Praha - HCB Karviná --
38 HCB Karviná - Dukla Praha --
39 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 31 : 27
40 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 28 : 24
41 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 22 : 29
42 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 34 : 35
43 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná --
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email