top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

HBC Ronal Jičín
HBC Ronal Jičín
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 27 : 26
2 HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín 21 : 19
3 HBC Ronal Jičín - Dukla Praha 22 : 23
4 HBC Ronal Jičín - TJ Cement Hranice 24 : 23
5 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín 21 : 27
6 HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí 23 : 23
7 Sokol Úvaly - HBC Ronal Jičín 25 : 37
8 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 23 : 31
9 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 29 : 20
10 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 36 : 30
11 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 32 : 31
12 HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří 32 : 29
13 SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín 28 : 26
14 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná 28 : 37
15 HCB Karviná - HBC Ronal Jičín 30 : 18
16 HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice 31 : 23
17 Dukla Praha - HBC Ronal Jičín 22 : 23
18 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín 25 : 27
19 HBC Ronal Jičín - TJ Tatran Litovel 34 : 26
20 Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 23 : 22
21 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 20 : 25
22 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 36 : 23
23 HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 19
24 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 30 : 23
25 HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno 30 : 30
26 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 30 : 33
27 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín 36 : 24
28 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 28 : 24
29 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice 30 : 25
30 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín --
31 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 31 : 29
32 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň --
33 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín --
34 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň --
35 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín --
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
19. 05. 2019   12:50 hod ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
24. 04. 2019   19:00 hod ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019   19:00 hod ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále - rozpis
HCB Karviná 33:29 HC Dukla Praha
21.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:29 HBC Ronal Jičín
21.4. 19:00
HC Dukla Praha : HCB Karviná
24.4. 19:00
HBC Ronal Jičín : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.4. 19:00
HCB Karviná : HC Dukla Praha
28.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HBC Ronal Jičín
28.4. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 177
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 140
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 135
Marek Monczka HCB Karviná 131
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 77
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 59
Marek Monczka HCB Karviná 46
Libor Horut HBC Ronal Jičín 40
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 74
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 72
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 68
Dominik Solák HCB Karviná 64
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email