top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

TJ Tatran Litovel
TJ Tatran Litovel
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 Dukla Praha - TJ Tatran Litovel 10 : 0
2 TJ Tatran Litovel - HC ROBE Zubří 22 : 27
3 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel 22 : 20
4 TJ Tatran Litovel - HCB Karviná 20 : 32
5 HK FCC Město Lovosice - TJ Tatran Litovel 36 : 28
6 TJ Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín 21 : 27
7 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 30 : 24
8 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel 23 : 31
9 TJ Tatran Litovel - Dukla Praha 19 : 38
10 TJ Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí 21 : 29
11 KH ISMM Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 33 : 14
12 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 27 : 31
13 TJ Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň 21 : 37
14 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Tatran Litovel 38 : 26
15 HC ROBE Zubří - TJ Tatran Litovel 37 : 28
16 TJ Tatran Litovel - SKKP Handball Brno 23 : 24
17 HCB Karviná - TJ Tatran Litovel 36 : 25
18 TJ Tatran Litovel - HK FCC Město Lovosice 28 : 27
19 HBC Ronal Jičín - TJ Tatran Litovel 34 : 26
20 TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 21 : 22
21 Dukla Praha - TJ Tatran Litovel 31 : 18
22 Sokol Nové Veselí - TJ Tatran Litovel 29 : 25
23 TJ Tatran Litovel - KH ISMM Kopřivnice 24 : 33
24 M.A.T. Plzeň - TJ Tatran Litovel 33 : 18
25 TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 27
26 HC ROBE Zubří - TJ Tatran Litovel 29 : 19
27 TJ Tatran Litovel - SKKP Handball Brno 20 : 27
28 TJ Cement Hranice - TJ Tatran Litovel 28 : 27
29 TJ Tatran Litovel - HC ROBE Zubří 23 : 24
30 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel 37 : 29
31 TJ Tatran Litovel - TJ Cement Hranice 38 : 34
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 186
Marek Monczka HCB Karviná 170
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 156
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 154
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 78
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Marek Monczka HCB Karviná 57
Libor Horut HBC Ronal Jičín 44
kompletní tabulka
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 88
Dominik Solák HCB Karviná 82
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 70
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email