top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

TJ Sokol Nové Veselí
TJ Sokol Nové Veselí
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 23 : 22
2 HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí 25 : 27
3 Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno 28 : 25
4 HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 27 : 23
5 Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice 29 : 28
6 HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí 23 : 23
7 Ivančice - Sokol Nové Veselí 21 : 29
8 Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice 25 : 26
9 TJ Tatran Litovel - Sokol Nové Veselí 21 : 29
10 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 25 : 22
11 Bohunice - Sokol Nové Veselí 15 : 23
12 Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 26 : 25
13 M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí 26 : 22
14 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 23 : 19
15 Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice 32 : 27
16 Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří 25 : 21
17 SKKP Handball Brno - Sokol Nové Veselí 24 : 25
18 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 31 : 24
19 Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 24 : 25
20 HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí 22 : 22
21 Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín 23 : 22
22 TJ Cement Hranice - Sokol Nové Veselí 22 : 24
23 Sokol Nové Veselí - TJ Tatran Litovel 29 : 25
24 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 35 : 27
25 KH ISMM Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 28 : 26
26 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 21 : 31
27 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 28 : 23
28 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha 15 : 23
29 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 24 : 21
30 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 28 : 23
31 Sokol Nové Veselí - Dukla Praha --
32 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 24 : 27
33 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek --
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
19. 05. 2019   12:50 hod ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
24. 04. 2019   19:00 hod ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019   19:00 hod ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále - rozpis
HCB Karviná 33:29 HC Dukla Praha
21.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:29 HBC Ronal Jičín
21.4. 19:00
HC Dukla Praha : HCB Karviná
24.4. 19:00
HBC Ronal Jičín : Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
24.4. 19:00
HCB Karviná : HC Dukla Praha
28.4. 10:30
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HBC Ronal Jičín
28.4. 10:30
Václav Klimt HK FCC Město Lovosice 177
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 140
Vojtěch Patzel HC Dukla Praha 135
Marek Monczka HCB Karviná 131
kompletní tabulka
Luděk Piwko TJ Tatran Litovel 77
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 59
Marek Monczka HCB Karviná 46
Libor Horut HBC Ronal Jičín 40
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 74
Mojmír Hlavatý HC Dukla Praha 72
Filip Hardt KH ISMM Kopřivnice 68
Dominik Solák HCB Karviná 64
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email