top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

Pepino SKP Frýdek-Místek
Pepino SKP Frýdek-Místek
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH ISMM Kopřivnice 30 : 32
2 Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň 25 : 36
3 Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 29
4 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří 28 : 23
5 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 28
6 SK Droždín - Pepino SKP Frýdek-Místek 21 : 32
7 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 10 : 0
8 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 35 : 29
9 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín 36 : 30
10 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 33
11 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 33
12 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Tatran Litovel 38 : 26
13 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 23 : 19
14 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 36 : 31
15 KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 27
16 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 29
17 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 37 : 22
18 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha 24 : 27
19 HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 24
20 Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno 30 : 24
21 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 41 : 31
22 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 36 : 34
23 HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 28 : 19
24 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice 29 : 26
25 TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 27
26 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 21
27 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 23
28 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 21 : 28
29 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná --
30 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek --
31 Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 24 : 27
32 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 31 : 23
33 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 35
34 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice 23 : 21
35 Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 23 : 22
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 128
Marek Korbel HC ROBE Zubří 123
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 69
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 63
kompletní tabulka
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Matěj Šustáček HC ROBE Zubří 3
Pavel Přikryl HC ROBE Zubří 3
Marek Hlinka HC ROBE Zubří 2
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 40
Marek Korbel HC ROBE Zubří 26
Martin Janíček HC ROBE Zubří 14
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email