top logo

Extraliga házené 2018/2019

top logo

Výsledky družstva

Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
KOLO ZÁPAS VÝSLEDKY
1 KH ISMM Kopřivnice - M.A.T. Plzeň 29 : 38
2 Dukla Praha - M.A.T. Plzeň 24 : 24
3 Pepino SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň 25 : 36
4 HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň 26 : 26
5 M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno 28 : 22
6 Loko Louny - M.A.T. Plzeň 16 : 40
7 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 24 : 22
8 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice 32 : 28
9 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 29 : 20
10 M.A.T. Plzeň - TJ Cement Hranice 35 : 25
11 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 32 : 31
12 TJ Tatran Litovel - M.A.T. Plzeň 21 : 37
13 M.A.T. Plzeň - Sokol Nové Veselí 26 : 22
14 M.A.T. Plzeň - KH ISMM Kopřivnice 28 : 27
15 M.A.T. Plzeň - Dukla Praha 24 : 26
16 M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 30 : 29
17 M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří 26 : 25
18 SKKP Handball Brno - M.A.T. Plzeň 27 : 31
19 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 31 : 29
20 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň 28 : 28
21 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 36 : 23
22 TJ Cement Hranice - M.A.T. Plzeň 25 : 30
23 M.A.T. Plzeň - TJ Tatran Litovel 33 : 18
24 Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň 21 : 31
25 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice 34 : 24
26 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice 33 : 22
27 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň 25 : 35
28 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň --
29 M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice --
30 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 31 : 29
31 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň 37 : 38
32 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín 29 : 18
33 HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň --
34 M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín --
35 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 31 : 27
36 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 28 : 24
37 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná 22 : 29
38 HCB Karviná - M.A.T. Plzeň 34 : 35
39 M.A.T. Plzeň - HCB Karviná --
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
26. 05. 2019   10:30 hod ČT Sport
Finále: Plzeň - Karviná, živě na webu a HBB TV, záznam ve 22:50 na ČT Sport
31. 05. 2019   20:00 hod ČT Sport
Kvalifikace o MS 2019: Česká republika - Černá Hora
12. 06. 2019   17:50 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Finsko - Česko
16. 06. 2019   18:00 hod ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
Extraliga Play-off 1-2 - rozpis
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 31:27 HCB Karviná
12.5. 10:30
HCB Karviná 28:24 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
15.5. 18:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň 22:29 HCB Karviná
19.5. 12:30
HCB Karviná 34:35 Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
22.5. 17:00
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň : HCB Karviná
26.5. 10:30
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 128
Marek Korbel HC ROBE Zubří 123
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 69
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 63
kompletní tabulka
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 64
Matěj Šustáček HC ROBE Zubří 3
Pavel Přikryl HC ROBE Zubří 3
Marek Hlinka HC ROBE Zubří 2
kompletní tabulka
Štěpán Zeman HC ROBE Zubří 80
Jiří Dokoupil HC ROBE Zubří 40
Marek Korbel HC ROBE Zubří 26
Martin Janíček HC ROBE Zubří 14
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email