top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo
Výsledky 11. kolo
HCB Karviná 0:10 HK FCC Město Lovosice
13.11.2019
SHC Maloměřice Brno 24:37 HC Dukla Praha
22.11.2019
HC ROBE Zubří 31:24 TJ Cement Hranice
23.11.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 21:27 HBC Ronal Jičín
24.11.2019
SKKP Handball Brno 22:24 TJ Sokol Nové Veselí
27.11.2019
KH ISMM Kopřivnice 35:42 Talent M.A.T. Plzeň
04.12.2019
Výsledky 10. kolo
HC Dukla Praha 33:27 SKKP Handball Brno
13.11.2019
TJ Cement Hranice 25:28 KH ISMM Kopřivnice
16.11.2019
HK FCC Město Lovosice 36:25 Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11.2019
HBC Ronal Jičín 33:21 SHC Maloměřice Brno
16.11.2019
TJ Sokol Nové Veselí 26:26 HC ROBE Zubří
20.11.2019
Talent M.A.T. Plzeň 21:24 HCB Karviná
20.11.2019
Výsledky 9. kolo
HK FCC Město Lovosice 30:27 HBC Ronal Jičín
08.11.2019
SKKP Handball Brno 30:22 SHC Maloměřice Brno
09.11.2019
HC ROBE Zubří 29:23 HC Dukla Praha
09.11.2019
HCB Karviná 29:24 TJ Cement Hranice
10.11.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 21:25 Talent M.A.T. Plzeň
10.11.2019
KH ISMM Kopřivnice 24:28 TJ Sokol Nové Veselí
12.11.2019
Výsledky 8. kolo
SHC Maloměřice Brno 20:27 HC ROBE Zubří
02.11.2019
HC Dukla Praha 40:28 KH ISMM Kopřivnice
02.11.2019
HBC Ronal Jičín 21:20 SKKP Handball Brno
02.11.2019
Talent M.A.T. Plzeň 31:29 HK FCC Město Lovosice
03.11.2019
TJ Sokol Nové Veselí 29:22 HCB Karviná
03.11.2019
TJ Cement Hranice 29:24 Pepino SKP Frýdek-Místek
05.11.2019
Výsledky 7. kolo
HCB Karviná 29:28 HC Dukla Praha
16.10.2019
TJ Cement Hranice 29:27 HK FCC Město Lovosice
19.10.2019
KH ISMM Kopřivnice 35:23 SHC Maloměřice Brno
19.10.2019
HC ROBE Zubří 32:24 SKKP Handball Brno
19.10.2019
Talent M.A.T. Plzeň 34:23 HBC Ronal Jičín
19.10.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:25 TJ Sokol Nové Veselí
20.10.2019
Výsledky 6. kolo
TJ Sokol Nové Veselí 27:26 HK FCC Město Lovosice
09.10.2019
TJ Cement Hranice 29:33 Talent M.A.T. Plzeň
12.10.2019
SHC Maloměřice Brno 19:33 HCB Karviná
12.10.2019
HC Dukla Praha 38:22 Pepino SKP Frýdek-Místek
12.10.2019
SKKP Handball Brno 22:28 KH ISMM Kopřivnice
12.10.2019
HBC Ronal Jičín 24:32 HC ROBE Zubří
12.10.2019
Výsledky 5. kolo
Talent M.A.T. Plzeň 31:23 TJ Sokol Nové Veselí
25.09.2019
HK FCC Město Lovosice 26:31 HC Dukla Praha
02.10.2019
TJ Cement Hranice 20:21 HBC Ronal Jičín
05.10.2019
KH ISMM Kopřivnice 25:25 HC ROBE Zubří
05.10.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 29:25 SHC Maloměřice Brno
06.10.2019
HCB Karviná 30:24 SKKP Handball Brno
09.10.2019
Výsledky 4. kolo
SHC Maloměřice Brno 21:33 HK FCC Město Lovosice
28.09.2019
HC Dukla Praha 23:27 Talent M.A.T. Plzeň
28.09.2019
SKKP Handball Brno 25:20 Pepino SKP Frýdek-Místek
28.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 24:17 TJ Cement Hranice
28.09.2019
HC ROBE Zubří 24:21 HCB Karviná
28.09.2019
HBC Ronal Jičín 25:29 KH ISMM Kopřivnice
28.09.2019
Výsledky 3. kolo
TJ Cement Hranice 25:32 HC Dukla Praha
21.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 30:24 HBC Ronal Jičín
21.09.2019
HK FCC Město Lovosice 25:30 SKKP Handball Brno
21.09.2019
Talent M.A.T. Plzeň 38:16 SHC Maloměřice Brno
22.09.2019
HCB Karviná 32:29 KH ISMM Kopřivnice
22.09.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 22:25 HC ROBE Zubří
22.09.2019
Výsledky 2. kolo
SHC Maloměřice Brno 19:25 TJ Cement Hranice
14.09.2019
HC Dukla Praha 30:28 TJ Sokol Nové Veselí
14.09.2019
SKKP Handball Brno 26:30 Talent M.A.T. Plzeň
14.09.2019
KH ISMM Kopřivnice 37:17 Pepino SKP Frýdek-Místek
14.09.2019
HC ROBE Zubří 28:26 HK FCC Město Lovosice
15.09.2019
HBC Ronal Jičín 23:23 HCB Karviná
18.09.2019
Výsledky 1. kolo
TJ Cement Hranice 28:21 SKKP Handball Brno
07.09.2019
HC Dukla Praha 29:16 HBC Ronal Jičín
07.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 30:19 SHC Maloměřice Brno
07.09.2019
HK FCC Město Lovosice 37:33 KH ISMM Kopřivnice
07.09.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:30 HCB Karviná
08.09.2019
Talent M.A.T. Plzeň 36:27 HC ROBE Zubří
11.09.2019
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
14. 03. 2020   17:50 hod ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
10. 03. 2020   20:15 hod ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020   17:00 hod ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
25. 03. 2020   20:15 hod ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
Výsledky 19. kolo
SKKP Handball Brno 24:24 HBC Ronal Jičín
22.2. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek 25:28 TJ Cement Hranice
22.2. 17:00
HC ROBE Zubří 37:16 SHC Maloměřice Brno
22.2. 18:00
HK FCC Město Lovosice 28:33 Talent M.A.T. Plzeň
22.2. 19:00
KH ISMM Kopřivnice 32:39 HC Dukla Praha
22.2. 19:00
HCB Karviná 26:26 TJ Sokol Nové Veselí
23.2. 10:30
Pozvánka na 20. kolo
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
27.2. 17:10
TJ Cement Hranice - HCB Karviná
29.2. 10:00
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
29.2. 16:30
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
29.2. 16:30
SHC Maloměřice Brno - SKKP Handball Brno
1.3. 15:00
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
2.3. 19:30
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 19 17 0 2 591:480 34
2 Dukla Praha 19 14 1 4 596:492 29
3 HC ROBE Zubří 19 13 2 4 530:458 28
4 HCB Karviná 19 12 2 5 504:444 26
5 KH ISMM Kopřivnice 19 11 1 7 586:551 23
6 Sokol Nové Veselí 19 10 2 7 504:480 22
7 HK FCC Město Lovosice 19 8 1 10 530:495 17
8 TJ Cement Hranice 19 8 0 11 473:489 16
9 HBC Ronal Jičín 19 6 2 11 453:513 14
10 SKKP Handball Brno 19 6 1 12 471:509 13
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 19 2 0 17 431:552 4
12 SHC Maloměřice Brno 19 1 0 18 404:610 2
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 120
Miroslav Jurka HC ROBE Zubří 117
Vít Reichl HC Dukla Praha 109
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 105
kompletní tabulka
Vít Kučera SKKP Handball Brno 39
David Krahulec HBC Ronal Jičín 36
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 33
Dmytro Turchenko TJ Sokol Nové Veselí 25
kompletní tabulka
Dominik Solák HCB Karviná 36
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 36
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 34
Jakub Tonar Talent M.A.T. Plzeň 34
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email