top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo
Výsledky 11. kolo
HCB Karviná 0:10 HK FCC Město Lovosice
13.11.2019
SHC Maloměřice Brno 24:37 HC Dukla Praha
22.11.2019
HC ROBE Zubří 31:24 TJ Cement Hranice
23.11.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 21:27 HBC Ronal Jičín
24.11.2019
SKKP Handball Brno 22:24 TJ Sokol Nové Veselí
27.11.2019
KH ISMM Kopřivnice 35:42 Talent M.A.T. Plzeň
04.12.2019
Výsledky 10. kolo
HC Dukla Praha 33:27 SKKP Handball Brno
13.11.2019
TJ Cement Hranice 25:28 KH ISMM Kopřivnice
16.11.2019
HK FCC Město Lovosice 36:25 Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11.2019
HBC Ronal Jičín 33:21 SHC Maloměřice Brno
16.11.2019
TJ Sokol Nové Veselí 26:26 HC ROBE Zubří
20.11.2019
Talent M.A.T. Plzeň 21:24 HCB Karviná
20.11.2019
Výsledky 9. kolo
HK FCC Město Lovosice 30:27 HBC Ronal Jičín
08.11.2019
SKKP Handball Brno 30:22 SHC Maloměřice Brno
09.11.2019
HC ROBE Zubří 29:23 HC Dukla Praha
09.11.2019
HCB Karviná 29:24 TJ Cement Hranice
10.11.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 21:25 Talent M.A.T. Plzeň
10.11.2019
KH ISMM Kopřivnice 24:28 TJ Sokol Nové Veselí
12.11.2019
Výsledky 8. kolo
SHC Maloměřice Brno 20:27 HC ROBE Zubří
02.11.2019
HC Dukla Praha 40:28 KH ISMM Kopřivnice
02.11.2019
HBC Ronal Jičín 21:20 SKKP Handball Brno
02.11.2019
Talent M.A.T. Plzeň 31:29 HK FCC Město Lovosice
03.11.2019
TJ Sokol Nové Veselí 29:22 HCB Karviná
03.11.2019
TJ Cement Hranice 29:24 Pepino SKP Frýdek-Místek
05.11.2019
Výsledky 7. kolo
HCB Karviná 29:28 HC Dukla Praha
16.10.2019
TJ Cement Hranice 29:27 HK FCC Město Lovosice
19.10.2019
KH ISMM Kopřivnice 35:23 SHC Maloměřice Brno
19.10.2019
HC ROBE Zubří 32:24 SKKP Handball Brno
19.10.2019
Talent M.A.T. Plzeň 34:23 HBC Ronal Jičín
19.10.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:25 TJ Sokol Nové Veselí
20.10.2019
Výsledky 6. kolo
TJ Sokol Nové Veselí 27:26 HK FCC Město Lovosice
09.10.2019
TJ Cement Hranice 29:33 Talent M.A.T. Plzeň
12.10.2019
SHC Maloměřice Brno 19:33 HCB Karviná
12.10.2019
HC Dukla Praha 38:22 Pepino SKP Frýdek-Místek
12.10.2019
SKKP Handball Brno 22:28 KH ISMM Kopřivnice
12.10.2019
HBC Ronal Jičín 24:32 HC ROBE Zubří
12.10.2019
Výsledky 5. kolo
Talent M.A.T. Plzeň 31:23 TJ Sokol Nové Veselí
25.09.2019
HK FCC Město Lovosice 26:31 HC Dukla Praha
02.10.2019
TJ Cement Hranice 20:21 HBC Ronal Jičín
05.10.2019
KH ISMM Kopřivnice 25:25 HC ROBE Zubří
05.10.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 29:25 SHC Maloměřice Brno
06.10.2019
HCB Karviná 30:24 SKKP Handball Brno
09.10.2019
Výsledky 4. kolo
SHC Maloměřice Brno 21:33 HK FCC Město Lovosice
28.09.2019
HC Dukla Praha 23:27 Talent M.A.T. Plzeň
28.09.2019
SKKP Handball Brno 25:20 Pepino SKP Frýdek-Místek
28.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 24:17 TJ Cement Hranice
28.09.2019
HC ROBE Zubří 24:21 HCB Karviná
28.09.2019
HBC Ronal Jičín 25:29 KH ISMM Kopřivnice
28.09.2019
Výsledky 3. kolo
TJ Cement Hranice 25:32 HC Dukla Praha
21.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 30:24 HBC Ronal Jičín
21.09.2019
HK FCC Město Lovosice 25:30 SKKP Handball Brno
21.09.2019
Talent M.A.T. Plzeň 38:16 SHC Maloměřice Brno
22.09.2019
HCB Karviná 32:29 KH ISMM Kopřivnice
22.09.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 22:25 HC ROBE Zubří
22.09.2019
Výsledky 2. kolo
SHC Maloměřice Brno 19:25 TJ Cement Hranice
14.09.2019
HC Dukla Praha 30:28 TJ Sokol Nové Veselí
14.09.2019
SKKP Handball Brno 26:30 Talent M.A.T. Plzeň
14.09.2019
KH ISMM Kopřivnice 37:17 Pepino SKP Frýdek-Místek
14.09.2019
HC ROBE Zubří 28:26 HK FCC Město Lovosice
15.09.2019
HBC Ronal Jičín 23:23 HCB Karviná
18.09.2019
Výsledky 1. kolo
TJ Cement Hranice 28:21 SKKP Handball Brno
07.09.2019
HC Dukla Praha 29:16 HBC Ronal Jičín
07.09.2019
TJ Sokol Nové Veselí 30:19 SHC Maloměřice Brno
07.09.2019
HK FCC Město Lovosice 37:33 KH ISMM Kopřivnice
07.09.2019
Pepino SKP Frýdek-Místek 24:30 HCB Karviná
08.09.2019
Talent M.A.T. Plzeň 36:27 HC ROBE Zubří
11.09.2019
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Výsledky 22. kolo
HC Dukla Praha : SHC Maloměřice Brno
14.3. 18:00
TJ Cement Hranice : HC ROBE Zubří
14.3. 18:00
HK FCC Město Lovosice : HCB Karviná
14.3. 18:00
HBC Ronal Jičín : Pepino SKP Frýdek-Místek
14.3. 18:00
Talent M.A.T. Plzeň : KH ISMM Kopřivnice
14.3. 18:00
TJ Sokol Nové Veselí : SKKP Handball Brno
14.3. 18:00
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 21 18 0 3 649:532 36
2 Dukla Praha 21 16 1 4 660:529 33
3 HC ROBE Zubří 21 14 2 5 574:502 30
4 HCB Karviná 21 13 2 6 555:497 28
5 KH ISMM Kopřivnice 21 13 1 7 645:605 27
6 Sokol Nové Veselí 21 10 2 9 549:532 22
7 HBC Ronal Jičín 21 8 2 11 520:560 18
8 TJ Cement Hranice 21 9 0 12 531:546 18
9 HK FCC Město Lovosice 21 8 1 12 577:553 17
10 SKKP Handball Brno 21 6 2 13 516:575 14
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 21 3 0 18 483:610 6
12 SHC Maloměřice Brno 21 1 1 19 454:672 3
Sebastián Strack Pepino SKP Frýdek-Místek 72
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 54
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 44
Pavel Musálek Pepino SKP Frýdek-Místek 44
kompletní tabulka
Pavel Musálek Pepino SKP Frýdek-Místek 18
Petr Unger Pepino SKP Frýdek-Místek 8
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 8
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 5
kompletní tabulka
Erik Žvak Pepino SKP Frýdek-Místek 36
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 34
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 34
Sebastián Strack Pepino SKP Frýdek-Místek 12
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email