top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo
Extraliga podzim 2019 1. kolo
07.09.2019 16:30 AA001 HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Petr Směja
07.09.2019 17:00 AA002 TJ Sokol Nové Veselí - SHC Maloměřice Brno
Filip Barták, Karel Hladký, D: Jiří Ondráš
07.09.2019 10:00 AA003 TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
Petr Kichner, Michal Vacula, D: Petr Samek
11.09.2019 18:00 AA004 Talent M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Ivan Dolejš
07.09.2019 19:00 AA005 HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Petr Pešek
08.09.2019 18:00 AA006 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Pavel Novotný
Extraliga podzim 2019 2. kolo
18.09.2019 18:00 AA007 HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Karel Macho
14.09.2019 19:00 AA008 KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Petr Samek
15.09.2019 17:00 AA009 HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Jaromír Petřek
14.09.2019 17:00 AA010 SKKP Handball Brno - Talent M.A.T. Plzeň
Filip Barták, Karel Hladký, D: Libor Skružný
14.09.2019 11:00 AA011 SHC Maloměřice Brno - TJ Cement Hranice
Jiří Opava, Pavel Válek, D: Karel st. Hladký
14.09.2019 16:30 AA012 HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí
Petr Kichner, Michal Vacula, D: Petr Novák
Extraliga podzim 2019 3. kolo
21.09.2019 17:00 AA013 TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Luděk Točík
21.09.2019 10:00 AA014 TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Petr Videcký
22.09.2019 10:30 AA015 Talent M.A.T. Plzeň - SHC Maloměřice Brno
Petr Halada, Jan Kosmák, D: Jiří Konečný
21.09.2019 18:30 AA016 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Stanislav Štrebl
22.09.2019 18:00 AA017 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Daniel Douda
22.09.2019 10:30 AA018 HCB Karviná - KH ISMM Kopřivnice
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Petr Samek
Extraliga podzim 2019 4. kolo
28.09.2019 18:00 AA019 HBC Ronal Jičín - KH ISMM Kopřivnice
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Zdeněk Vaněček
28.09.2019 18:00 AA020 HC ROBE Zubří - HCB Karviná
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Libor Skružný
28.09.2019 17:00 AA021 SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Jaromír Petřek
28.09.2019 11:00 AA022 SHC Maloměřice Brno - HK FCC Město Lovosice
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Zuzana Füleová
28.09.2019 16:30 AA023 HC Dukla Praha - Talent M.A.T. Plzeň
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jiří Konečný
28.09.2019 17:00 AA024 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice
Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Petr Pešek
Extraliga podzim 2019 5. kolo
05.10.2019 10:00 AA025 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Daniel Douda
25.09.2019 19:30 AA026 Talent M.A.T. Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Ivan Dolejš
02.10.2019 18:00 AA027 HK FCC Město Lovosice - HC Dukla Praha
Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Petr Novák
06.10.2019 18:00 AA028 Pepino SKP Frýdek-Místek - SHC Maloměřice Brno
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Lada Trojková
09.10.2019 18:30 AA029 HCB Karviná - SKKP Handball Brno
Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Jiří Ondráš
05.10.2019 18:00 AA030 KH ISMM Kopřivnice - HC ROBE Zubří
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Ondráš
Extraliga podzim 2019 6. kolo
12.10.2019 18:00 AA031 HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Karel st. Hladký
12.10.2019 17:00 AA032 SKKP Handball Brno - KH ISMM Kopřivnice
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Miloš Kastner
12.10.2019 11:00 AA033 SHC Maloměřice Brno - HCB Karviná
Filip Barták, Karel Hladký, D: Petr Směja
12.10.2019 16:30 AA034 HC Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Petr Pešek
09.10.2019 18:00 AA035 TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jiří Konečný
12.10.2019 10:00 AA036 TJ Cement Hranice - Talent M.A.T. Plzeň
Petr Kichner, Michal Vacula, D: Zuzana Füleová
Extraliga podzim 2019 7. kolo
19.10.2019 19:00 AA037 Talent M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Stanislav Štrebl
19.10.2019 14:00 AA038 TJ Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
Radoslav Kavulič, Dalibor Pavlát, D: Miroslav Šajner
20.10.2019 18:00 AA039 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Jana Rzymanová
16.10.2019 18:00 AA040 HCB Karviná - HC Dukla Praha
Lukáš Frieser, Michael Haramul, D: Libor Skružný
19.10.2019 18:00 AA041 KH ISMM Kopřivnice - SHC Maloměřice Brno
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Petr Novák
19.10.2019 18:00 AA042 HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Petr Samek
Extraliga podzim 2019 8. kolo
02.11.2019 18:00 AA043 HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
Radoslav Kavulič, Dalibor Pavlát, D: Miloš Kastner
02.11.2019 11:30 AA044 SHC Maloměřice Brno - HC ROBE Zubří
Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, D: Roman Bauer
02.11.2019 16:30 AA045 HC Dukla Praha - KH ISMM Kopřivnice
Lukáš Frieser, Michael Haramul, D: Petr Pešek
03.11.2019 17:00 AA046 TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Karel Macho
05.11.2019 20:00 AA047 TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Pavel Novotný
03.11.2019 10:30 AA048 Talent M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Zdeněk Vaněček
Extraliga podzim 2019 9. kolo
08.11.2019 18:00 AA049 HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
Radoslav Kavulič, Dalibor Pavlát, D: Ivan Dolejš
10.11.2019 17:00 AA050 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent M.A.T. Plzeň
Lukáš Frieser, Michael Haramul, D: Jaromír Petřek
10.11.2019 10:30 AA051 HCB Karviná - TJ Cement Hranice
Filip Barták, Karel Hladký, D: Daniel Douda
12.11.2019 18:00 AA052 KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Roman Bauer
09.11.2019 18:00 AA053 HC ROBE Zubří - HC Dukla Praha
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Zuzana Füleová
09.11.2019 17:00 AA054 SKKP Handball Brno - SHC Maloměřice Brno
Petr Kichner, Michal Vacula, D: Lada Trojková
Extraliga podzim 2019 10. kolo
16.11.2019 18:00 AA055 HBC Ronal Jičín - SHC Maloměřice Brno
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Stanislav Štrebl
13.11.2019 18:30 AA056 HC Dukla Praha - SKKP Handball Brno
Petr Halada, Jan Kosmák, D: Petr Novák
20.11.2019 18:00 AA057 TJ Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
Jiří Králíček, Milan Letev, D: Miloš Kastner
16.11.2019 10:00 AA058 TJ Cement Hranice - KH ISMM Kopřivnice
Petr Kichner, Michal Vacula, D: Petr Samek
20.11.2019 18:00 AA059 Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
Přemysl Fukala, Radek Mohyla, D: Jiří Konečný
16.11.2019 17:00 AA060 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Petr Pešek
Extraliga podzim 2019 11. kolo
24.11.2019 17:00 AA061 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
Václav Horáček, Jiří Novotný, D: Jana Rzymanová
13.11.2019 18:00 AA062 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška, D: Jaromír Petřek
04.12.2019 18:00 AA063 KH ISMM Kopřivnice - Talent M.A.T. Plzeň
Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Pavel Novotný
23.11.2019 18:00 AA064 HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Jiří Ondráš
27.11.2019 18:00 AA065 SKKP Handball Brno - TJ Sokol Nové Veselí
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, D: Karel st. Hladký
22.11.2019 18:30 AA066 SHC Maloměřice Brno - HC Dukla Praha
Petr Halada, Jan Kosmák, D: Zuzana Füleová
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
14. 03. 2020   17:50 hod ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
10. 03. 2020   20:15 hod ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020   17:00 hod ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
25. 03. 2020   20:15 hod ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
Výsledky 19. kolo
SKKP Handball Brno 24:24 HBC Ronal Jičín
22.2. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek 25:28 TJ Cement Hranice
22.2. 17:00
HC ROBE Zubří 37:16 SHC Maloměřice Brno
22.2. 18:00
HK FCC Město Lovosice : Talent M.A.T. Plzeň
22.2. 19:00
KH ISMM Kopřivnice : HC Dukla Praha
22.2. 19:00
HCB Karviná : TJ Sokol Nové Veselí
23.2. 10:30
Pozvánka na 20. kolo
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
27.2. 17:10
TJ Cement Hranice - HCB Karviná
29.2. 10:00
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
29.2. 16:30
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
29.2. 16:30
SHC Maloměřice Brno - SKKP Handball Brno
1.3. 15:00
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
2.3. 19:30
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 18 16 0 2 558:452 32
2 HC ROBE Zubří 19 13 2 4 530:458 28
3 Dukla Praha 18 13 1 4 557:460 27
4 HCB Karviná 18 12 1 5 478:418 25
5 KH ISMM Kopřivnice 18 11 1 6 554:512 23
6 Sokol Nové Veselí 18 10 1 7 478:454 21
7 HK FCC Město Lovosice 18 8 1 9 502:462 17
8 TJ Cement Hranice 19 8 0 11 473:489 16
9 HBC Ronal Jičín 19 6 2 11 453:513 14
10 SKKP Handball Brno 19 6 1 12 471:509 13
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 19 2 0 17 431:552 4
12 SHC Maloměřice Brno 19 1 0 18 404:610 2
Sebastián Strack Pepino SKP Frýdek-Místek 69
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 47
Pavel Musálek Pepino SKP Frýdek-Místek 38
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 36
kompletní tabulka
Pavel Musálek Pepino SKP Frýdek-Místek 17
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 7
Tomáš Klaban Pepino SKP Frýdek-Místek 5
Vojtěch Petrovský Pepino SKP Frýdek-Místek 5
kompletní tabulka
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 34
Erik Žvak Pepino SKP Frýdek-Místek 30
Adam Gřešek Pepino SKP Frýdek-Místek 28
Sebastián Strack Pepino SKP Frýdek-Místek 12
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email