top logo

Extraliga házené 2019/2020

top logo

Tabulka střelců sedmimetrových hodů

Statistické údaje jsou za všechna odehraná utkání v sezoně

Extraliga 2014/2015
JMÉNO KLUB BRANKY
Jakub Bosák SKKP Handball Brno 1
Martin Říha Talent M.A.T. Plzeň 1
David Lefan Pepino SKP Frýdek-Místek 1
Jaroslav Škarpich KH ISMM Kopřivnice 1
David Růža HCB Karviná 1
Patrik Černý SHC Maloměřice Brno 0
Jakub Ripper KH ISMM Kopřivnice 0
Ondřej Šulc HBC Ronal Jičín 0
Filip Herajt Talent M.A.T. Plzeň 0
Nicolas Noworyta HCB Karviná 0
Vojtěch Číž SHC Maloměřice Brno 0
Patrik Fulnek KH ISMM Kopřivnice 0
Matěj Andrš TJ Cement Hranice 0
Daniel Doškář HBC Ronal Jičín 0
Matěj Šustáček HC ROBE Zubří 0
Martin Hrachovec Pepino SKP Frýdek-Místek 0
Vít Reichl HC Dukla Praha 0
Adam Zeman HC Dukla Praha 0
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 0
Martin Kovařík HBC Ronal Jičín 0
Kristian Kolář SHC Maloměřice Brno 0
Artur Jan Urbánski HCB Karviná 0
Erik Žvak Pepino SKP Frýdek-Místek 0
Jan Rajnoha Pepino SKP Frýdek-Místek 0
Matěj Nantl HCB Karviná 0
Pavel Přikryl HC ROBE Zubří 0
Lukáš Vítek SHC Maloměřice Brno 0
Josef Kučerka TJ Cement Hranice 0
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 0
Jakub Padalík TJ Cement Hranice 0
Naši partneři
partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1 partner 1
Házená v TV
14. 03. 2020   17:50 hod ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
10. 03. 2020   20:15 hod ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
27. 02. 2020   17:00 hod ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
25. 03. 2020   20:15 hod ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
Výsledky 19. kolo
SKKP Handball Brno 24:24 HBC Ronal Jičín
22.2. 17:00
Pepino SKP Frýdek-Místek 25:28 TJ Cement Hranice
22.2. 17:00
HC ROBE Zubří : SHC Maloměřice Brno
22.2. 18:00
HK FCC Město Lovosice : Talent M.A.T. Plzeň
22.2. 19:00
KH ISMM Kopřivnice : HC Dukla Praha
22.2. 19:00
HCB Karviná : TJ Sokol Nové Veselí
23.2. 10:30
Pozvánka na 20. kolo
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
27.2. 17:10
TJ Cement Hranice - HCB Karviná
29.2. 10:00
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
29.2. 16:30
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
29.2. 16:30
SHC Maloměřice Brno - SKKP Handball Brno
1.3. 15:00
HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice
2.3. 19:30
Tabulka
Z V R P SKÓRE B
1 M.A.T. Plzeň 18 16 0 2 558:452 32
2 Dukla Praha 18 13 1 4 557:460 27
3 HC ROBE Zubří 18 12 2 4 493:442 26
4 HCB Karviná 18 12 1 5 478:418 25
5 KH ISMM Kopřivnice 18 11 1 6 554:512 23
6 Sokol Nové Veselí 18 10 1 7 478:454 21
7 HK FCC Město Lovosice 18 8 1 9 502:462 17
8 TJ Cement Hranice 19 8 0 11 473:489 16
9 HBC Ronal Jičín 19 6 2 11 453:513 14
10 SKKP Handball Brno 19 6 1 12 471:509 13
11 Pepino SKP Frýdek-Místek 19 2 0 17 431:552 4
12 SHC Maloměřice Brno 18 1 0 17 388:573 2
Jiří Motl HK FCC Město Lovosice 115
Miroslav Jurka HC ROBE Zubří 109
Tomáš Řezníček HC ROBE Zubří 102
Vít Reichl HC Dukla Praha 101
kompletní tabulka
Vít Kučera SKKP Handball Brno 39
David Krahulec HBC Ronal Jičín 36
Martin Hrstka HC ROBE Zubří 33
Marek Monczka HCB Karviná 23
kompletní tabulka
Dominik Solák HCB Karviná 36
Ahed Berhouma SKKP Handball Brno 36
Jakub Tonar Talent M.A.T. Plzeň 34
Filip Hardt Pepino SKP Frýdek-Místek 32
kompletní tabulka
Odběr novinek
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email